La Rocca

Klub stal otstojam. kak i DJ i ohrana, klub poteral svoj status i toka patamushto tam razvelos mnogo pjanij ljudej katorije ishut porblem - toest ishut skem mozhan podratsa, ohraniki polnije otmarozki - ja udelajus otkuda takije ljudi berutsa kak vashe im rezreshajut rabotat v obshestvinom meste - takije ljudi dolzhni uberat tualeti po ih intelektualnomu urovnju.. v klube atmosfera uzhasnaja..

D

M Murka 13.12.2002

Po moemu klub nestal otstojnim, a takovim ostalsa, kak i v samom na4ale svoego susestvovanija.Vot

K konfetka 08.08.2006

?????? ?????!!!!

I Ineta 29.12.2009

Arī man radās slikts iespaids par to. Agrāk bija mīļākais klubs, bet tagad kopš tā atjaunosanas biju tur pirmo reizi. Tiešām pilns ar piedzērušiem jauniešiem. Ieejot sarkanajā zālē, caur šausmīgajiem basu trokšņiem mūziku saklausīt nevarēja. Apkārt nēsājās jaunieši, kas man izskatījās tur jau ir kā "mēbeles" (tie kas tur iet patstāvīgi, kā savējie).
Tiešām, žēl ka tik labs klubs tā nolaidās...