SUBARU CENTRS

SUBARU CENTRS (Partner Motors brivibas iela) konkreti sucko, biju aizbraucis parbaudit bremzes, jo skita, ka kautkas nav kartiba, dzeki nomainija gultni un pie reizes norava galvu bremzu diska stiprinosajai skruvei, pec 2-3 kilometriem, masina saka nezeligi lekat, griezu atpakal uz servici, tjipa lai sataisa lidz galam, kautko pusdienu cakareja un teica ka viss bus oki, patiesam, kads 30 km viss bija ok. Aizbraucu uz citu servisu, kur ari so lietu atklaja. Loti neiesaku so iestadi dargi un nekvalitativi, agrak domaju, ka maksaju vairak, jo sanemu labaku servisu, tacu ta

N nokian 22.12.2003

Par SUBARU (Partner Motrors) var runat ilgi un gari. Ar servisu kura maina ellas, bremzu klucus (t.s. garantijas apkopes) problemu nekad nav bijis, var pat paslavet iznemot protams cenu. Bet nu ta saucamie zeshtjanschiki ir vispar atstojs. Staiga divi vechi ka aizmigushi. Divas reizes esu taisijis masinu. pirmo reizi ievilkas par 2 nedelam, otro reizi par menesi. Labi ja pateiktu ka par menesi ievilksies, kautka jau izvilktu bet ja visu laiku saka zavtra, zavtra nu tad sak besit.