www.sudzibas.lv ELKOR Nekad neko nepērciet Elkorā

ELKOR - Nekad neko nepērciet Elkorā

Elkor, NEKAD NEKO NEPERCIET, es nopirku datora sturi, aiznesu majas izraadaas gljuko vinja, tajaa pashaa dienaa nesu atpakalj un ko domaajies saakaas futbols, pirmajaa dienaa jau uz remontu jaanes jo vinji preci nemaina, manupraat Pateereetaaju tiesiibu aizstaavjiem vajadzeetu biku patuseet pa to kantori un apskaidrot kas un kaa. Taa bija mana kljuuda iegriezties @#$% elkor veikalaa (pretii Melnglalvja namam) Suudu bars un kretiini visi vinji. Pataupiet savus nervus un metiet liikumu tam kantorim.

J Janka 03.06.2003

Vadoties peec pateereetaaju tiesiibaa, preci paardeveejiem ir _jaamian_ pert liidzveertiigu, vai arii _jaatdod_ nauda! Un tas viss ir bullshits par veershanos sevicecentraa! Ja nav garantijas, tad pilniigi normaali, ka pasham buutu jaadodas uz ieteikto adresi, bet ja ir garantija, tad piedodiet, atvainojiet, bet ir jaamian uz vietas ( kur tika pirkts ). BTW ar Elcor tas ir iipashi zipatiits, kad suuta uz bijushaas vagonruupniicas teritorijas service, lai apmainiitu...

D Delta 28.07.2003

Da vinji ne uz ruupniicas teritoriju vien suuta!!! Kad nesu kompi uz vinju t.s. servisu dabuju paraxtiities par to ka vinji driikst sabojaat cieto disku neskatoties uz to ka vainiiga bija maates plate. Peec tam kaut kads pilniigs Vanja, kas driizaak izskataas peec santehnikja meeginaaja man par 50 ls ielikt LIETOTU maates plati pilniigi neliidzveertiigu sadegushajai un veel centaas iegalvot ka tirguu vispaar citu maates plashu neesot + veel 5 lati par ielikshanu un "leetak juus nekur nedabuusiet". Beigaas dabuju citaa firmaa par 48 ls pilniigi jaunu, daudz labaaku par veco un ar visu ielikshanu!!!Bez tam tas, ka Elkoraa straada pilniigi duraki, kas vispaar neko nejeedz no taa ko meegina paardot tas jau man liekas ka sen ir noveerots. Prasu par SecureDigital atminjas karteem, shie meklee RAMus, prasu screen protector palmtopam, man piedaavaaa to plaaksni 15" monitoram, prasu par GPRS multiklaseem telefoniem, saak runaat par biznesa klaseem un cenaam!

E ELECTiC 19.02.2008

Es apts tirgoju dator tehniku, un ir viens liels bet. Cilvēks piemēram nopērk cieto disku, nākamajā dienā ir atnācis atpakaļ un saka - nedarbojas. Lūk man nav tiesību no viņa pieņemt un dot vietā līdzvērtīgu, pirms es neesmu noskaidrojis, vai tas ir rūpniecisks defekts, vai piemēram klients viņu nosviedis zemē, galviņa atlekušas nost un neiet. Tad sadomā, nesīs atpakaļ, lai maina. Un ko mēs kā tirgotāji ar tādu daram? Paši maksājam par to preci, ko klients ir sa...is.

Ļoti bieži ir ar precēm, ka nevar pateikt, kas neiet. Jā ir saprotama lieta ar nesavietojamām lietām, klients nav pareizi paskaidrojis, vai pārdevējs ir neklausījies, jā tas ir normāli, mainam. Bet par defektiem teikt, ka nestrādā arī es varu, bet pārbaudīt un diagnosticēt var tikai serviss. ~!

: :) 19.04.2008

Palasi labaak likumus.

Ne tikai pateereetaaju, bet arii paardeveeju.

Ja kaada probleema, no saakuma diagnostika servisaa, peec tam remonts, apmainja u.c. varianti.

Eniivey runaajot par Elkoru - suuds ir viss uznjeemums nevis serviss.

R Renars 26.06.2008

Es piemeram pirms 10 dienam nopirktu auto sabuuferi. un nopikru jau braakji, kas uz vibracijaam sleedzas aaraa, tad zvaiiju veikalam saku ka vakr biju nopircis pie jums sabuuferi vinji saka ka janes uz garantiju, tad azibraucu uz garantiju, tur saka ka remonts bushot apm 30 dienas es biju shokaa zvanu uz veikala saku ka velos preci mainiit pret naudu atpakalj nu vnk tak vakar nopirku bet brakjis, tie saka, ja labi atnaac, atnaaku tad pienaks viens cits saka ka taa nevar jaraxta iesniegums un tad vinji vediis uz servisu un tas buus desmit dienas, nu labi to es izdariiju, tagad pagashujas 10 dienas nauda iztereete, prece nau sanjemta un ska ka jaagaida vestule uz majam, jo vinji neko nezina, ka tas var buut tada attieksme, tiesham noperku braakji zitereju naudu, a ka man pretii ko vaig nedod nekaa un tik jaagaida un pashi nemak pateikt ko iisti un cik ilgi veeelll... Tas bija elkot plazaaa!

Z ZzZ 21.07.2008

Jā man bij līdzīgi, sūds ELkor

A anita 23.08.2008

Par kvalitāti...khe, man liekas nav jēgas pat par to runāt, tādā gadījuma labāk maximā nopirkt kādu elektro preci, kura maksā daudz lētāk un apmainīt var bez problēmām!

D Dace 17.10.2008

Tas ir apsurts ka neviena valsts iestāde neko nevar izdarīt firmai Elkor, liek aizdomāties ka tur laikam viss jau ir samaksāts. esmu pati pirkusi preces un arī manas paziņas un visiem ir bijuši kautkādas problēmas, liekas ka to ko citur met ārā to mums atved un pārdod.
Nopirku datoru un man arī patei ca ka mana vaina bet es uz reiz aizvedu datoru uz citu servisu un man konstatēja ka ir elkora vaina, sākumā pārmeta ka blomme ir atvērta bet tad ar lielām pūlēm nācās pierādīt ka savādāk jau nav iespējams pierādīt viņu vainu.
Paziņa nopirka portatīvo un arī pateica ka elkors nav vainīgs ja gribot lai saremontējot tad lai maksā summa bija ļoti liela tāpēc labāk izvēlējās citu remondarbnīcu. kas kārtējo reizi pierāda ka elkora garantijai nav nekāda jēga.
Nopirku PSP pēc 2 dienām izslēdzās aizvedot uz garantijas remontu manta tika atņemta un 10 dienu laikā dos atbildi kas par vainu (žēl jo PSP gribēju ņemt līdzi ceļojumā). Tad kat 10 diena spagāja un viņi teica ka taisoties remontēt tad mēs sacēlām haju kā vajag jaunu vietā remontētu mantu mums nevajag. Viss beidzās ar to ka Elkora veikals iedeva jaunu PSP jo pēc likuma viņiem vajadzēja uz reiz mainīt. Tas licina ka elkor nevis savus klientus mīl bet izmanto līdz pēdējam.
Tā pat arī notika ar fotoaparātu kur atkal ir klients vainīgs jo pieslēdzot pie datora tika iespiests kontakts uz iekšu, es to esmu speciāli iespiedusi.

P pircejs1234 29.09.2014

!