Policija

Kaa taa var. Ar policistiem striideeties laikam ir tas pats, kas ar galvu sienaa skriet. Melo. Manam pazinam lieldienu dienaa atneema tiesiibas. Par ko, ka nepareizi izbraucis krustojumu, kuru reguleeja policists. Logiski, ka peec masiinas manevra policists maina roku kustiibas, bet aiz stuura izlien striipotaa vaaliite un pazino, re roka policistam kaaa staav. Logiski, vins regulee nepartraukti to krustojumu, bet tas tik seed savaa sleepnii. Arpraac. Kaa lai tagad tiek skaidriiba. Varbuut Gulbim vajadzeetu patruleet ielaas, lai redz, kaadi lamzaki pie vinja straadaa. Lai gan liekas, pats jau nav labaaks. Tauta, kaada naakotne muus gaida. Visas valsts struktuuurvieniibas ir bardaks.

J