E Evgenij 28.07.2003

meznaju neznaju ja setoj firmoj svoj komp uze raza 3 ulu4hal koone4no so skorostju u nih problemi no na fone drugih o4en daze ni4ego

E Elvijs 12.06.2010

Jau 10 gadus kops nopirku pirmo datoru savam personigajam vajadzibam ieperkos dakko3. 10 gadu laika visiem saviem draugiem pazinam radiem esmu ieteicis pirkt un remontet tur datorus, ne reizi neviens nav sudzejies. Tas ka reizem tiri darba procesa rodas kludas manuprat ir pilnigi nromali, ja par visu stresotu tad nekas labs dzive ta pat nesanaktu. Protams, katram ir sava pieredze laba un slikta sini gadijuma no si lietotaja maneja atskiras. Manuprat pateikt tiri ka ir slikti butu nepareizi, jo jaizverte gdijums kas tur isti bija, to ka neviens tur nekrapjas un nemana es zinu tiri drosi, 10 gadu sadarbiba ar so veikalu ka privatpersonai manuprat liecina par uzticamu servisu. Otrs cena tur ir salidzinosi letaka. Ta pat ja kompis noplist neviens necakare ja esi noplesis drosibas emblemu no korpusa.