Fiord

Esli hotite golovnoi boli, bolshih deneznih zatrat, nekachestvennoi mebeli, brakovannogo materiala, chtobi vam dali garantiju i ona ne deistvovala, to zakazivaite mebel v firme "Fiord".Oni he hotjat rabotat i ne hotjat izpravljat svoi nedorobotki. Zato lapshu na ushi veshajut horosho.

X

A Ainars 19.06.2003

Ne mozet bitj takogo.Nam sdelali otlichno.

A aleksej 22.08.2003

mi kak biwsie rabotniki fiorda poderziwaem wise skazanoe.iz-za plohogo otnosenija k rabotnikam i pereodiceskoj ekonomii na materiale'na oburudowanii'i na zarplate rabotnikam mebel ni fiziceski ni teoriticeski ne mozet bit kacestvennoj...

J Janka 29.10.2003

Nemaksaa ne suuda tajaa kantorii darbiniekim un j maksaa tad maksaa neregulaari, darbinieki vieni un tie pashi neturasa ilgaak par 3 meeneshiem parasti, atrod normaalaaku darbu. Dizainere voienkaarshi neko nesaprot no taa ko var izgatavot.

K kigelis 26.03.2004

Fiords suka. un sit savus darbiniekus un apkartejos cilvekus

. .:kRy:. 27.03.2004

da tur shefs visus sit. mani piekaava, atsita, es raudaaju

D Dr_x,.:kRy:.,kigelis. 27.03.2004

Da vinjsh vispaar ir lohs (saimnieks), aa vinjsh ir arii zhiids un dirsaa vaaleets mauka. Vinjsh domaa ka vinjsh ir kaut kaads krutais, taadeelj ka vinjam ir daudz fenja kabataa, vinjsh suukaa. Taapat arii nav nosleepums ka vinjam ir liels paraads Hansa bankaa- 24 000 $ un 9 000 ls. ja ir kaads kas man piekriit un kam ir iespeejas to kantori aizklapeet, tad suutiey uz [slēpt]@banda.lv e- mail.

B bijushais 17.08.2006

Vsjo pravda. Sei4as eta kontora nazivaetsja O.D.Baltic - nahoditsja tam zhe