www.sudzibas.lv Videa Uzmetēju kantoris

Videa - Uzmetēju kantoris

Salons videa sasola flīzētajus no sava salona un atsuta pilnīgus dzērājus ar ziliem deguniem kuri uzreiz prasa avansu un pazūd ar visu naudu. Silti iesaku uzmanīties!!!

Atbilde no Gundars Melnalksnis 09.01.2017

Sveiki, Elvis07!
Vai variet precizēt konkrētu objektu un citas nianses par Jūsu "it kā pieredzi". Sadarbojoties ar ViDEA tiek slēgts līgums starp Pasūtītāju/Būvuzņēmumu un SIA ViDEA, līdz ar ko darbinieki nenodarbojas ar finanšu lietām.
Lai būtu objektīvi, sniedziet sūdzības.lv vai personiski man pilnu informāciju par objketu, vai citu daudz maz ticamu informāciju, pretējā gadījumā šī informācija ir nelabvēļu/konkurentu nepamatoti izteikumi.

SIA ViDEA
Gundars e-pasts: [slēpt]@videa.lv

E

E Elvis07 17.02.2015

ViDEA
www.videa.lv/
ViDEA SIA. Tālrunis salonā: +371 6 720 2172 Adrese: Brīvības gatve 211, Rīga, Latvija.

E Elvis07 20.02.2015

Izvēlies firmu un neiekriti pie zilajiem.