www.sudzibas.lv Vidaxl.lv slikts serviss

Vidaxl.lv - slikts serviss

uzņemumam šķiet neinterese pardot savu preci jo attieksmes nav nekādas . nosutot e-mail ar man interesejušiem jautajumiem tiek atbildets uz citiem ... katrā ziņā daudzos interneta veikalos pirktās preces nevar atnest cilvekiem pozitivas emocijas deļ 'viņu neeiropiskās attieksmes.... veikals glīts no skata patikama lapa bet iesaku braukt stradat uz kadu neaattistiitaaku valsti stradaat .. pavisam nopietni... brauciet prom ar visam savam mantām no eiropas

Atbilde no vidaXL Pārstāvja atbilde 26.09.2019

Sveiki!

Atvainojiet par novēloto atbildi! Mēs vēlamies uzzināt, vai esat saņēmis palīdzību šajā situācijā? Jūs varat nosūtīt mums e-pastu [email protected] ar savu pasūtījuma numuru, lai mēs sistēmā varētu pārbaudīt notikušo un rast risinājumu!

Uz kādu neattīstītāku valsti?

S Svilpe 13.09.2016

pēc savas pieredzes varu teikt, ka domājams, ka tas ir vistīrākais naudas izkrāpšanas veids. Firma ir tikai tīmeklī. nekādu preču tur visticamķa vispār nav

B Baiba Pirtniece 12.01.2017

Rakstīju e-pastu ar lūgumu izrakstīt rēķinu uz firmas rekvizītiem, bet viņi man atbild šitā: "Informējam Jūs, ka mums nav izdot Formāta rēķinus."
Izskatās pēc google pārtulkota teikuma. Un kā firma var nevarēt izrakstīt rēķinus???