www.sudzibas.lv Vidaxl.lv Krāpšanās

Vidaxl.lv - Krāpšanās

Taisos pasūtīt preci pie viņiem, bet izlasot sūdzības sāku domāt vai vajag! Atradu kontaktus ,bet diemžel Nīderlandē, varbūt kādam noder ( Smakterweg 110-112, 5804 AH Venray, Netherlands
vidaxl.com
+31 88 123 2400
Zvanīju pati, atbild custumer serviss, bet varat mēģināt pastāstīt par to kā stradā pie mums Latvijā VidaXL. Vēlu veiksmi!

Atbilde no vidaXL Pārstāvja atbilde 26.09.2019

Sveiki!

Atvainojiet par novēloto atbildi! Mēs vēlamies uzzināt, vai esat saņēmis palīdzību šajā situācijā? Jūs varat nosūtīt mums e-pastu [email protected] ar savu pasūtījuma numuru, lai mēs sistēmā varētu pārbaudīt notikušo un rast risinājumu!

J

K KIX17 26.09.2016

Esmu vairākas reizes pasūtījusi no turienes diezgan lielus pirkumus, viss ir bijis kārtībā.

ļ Ļubova Bobrika 15.03.2017

pasutiju spogulgaldu bet sanemu Pie sienas stiprināms tualetes pods ar soft-close funkciju, balts forši nekas nevar but labak par padu dzimsanas diena davana.

S Solvita Istomina 17.07.2017

Pasūtīu telti pa 79€ un atnāca tāds s...???? neiesaku!