www.sudzibas.lv Viasat Viasat krāpj zvanot uz nahaļavu

Viasat - Viasat krāpj zvanot uz nahaļavu

Nee nu kur var buut tādi krāpnieki kā viasat... labprāt tos sukas satiktu uz ielas, salauztu žokli tā lai pa telefonu vairs nedirš tik daudz par kkaadu smirdīgu, mistisku akciju kurā esmu vinneejis... tas ir pizģec vienkārši... kaut atsakies no visa viņi neliek mierā sūtot rēķinus un karti bļe...

D

A ally 12.08.2008

komentaara autors ir nedaudz padebiils- "uz nahaļavu":D:D:D:D:D

K kozmo 11.11.2008

toties raksta autors saka pilniigu taisniibu, man ar taa bija

S saulstarins 17.03.2010

Jā bija tāda problēma, jo Viasat bija lūdzis pakalpojumus no vienas citas firmas, lai viņi strādā ar jaunajiem klientiem!!!
Šī firma esot uzstādījuši apbrīnojamus rekordus un Viasat radās kā ši firma tiek pie tik daudz klientiem!!!
Tātad kā jau ziniet šādas firmas pelna nevis cieto algu, bet gan par klientiem ko piesaista!
Kā beigās izrādījās, šīs firmas darbinieki zvanīja uz dažādiem telefoniem un tā vietā, lai piedāvātu Viasat, tie bija teikuši, ka ir laimējuši loterijā, tādā veidā tiekot pie šo cilvēku personas kodiem un reģistrējuši Viasat datu bāzē kā jaunus klientus!
Protams, Viasat konstatēja, ka notiek šāda krāpšana un vārda bojāšana ātri vien no viņiem tika vaļā!
Bet šiem nabaga cilvēkiem kas šos personas kodus deva, nācās iekļūt ļoti nepatīkamā situācijā!
Jebkurā gadījum ažiotāža bija pamatīga!

B britu zinātnieks 30.04.2014

Vēlējos piebilst, ka viņi uz nahaļavu nezvana, jo ir tur nācies pastrādāt. to tikai saka, ka dators automātiski numuru sastādīja, bet reāli tur visam ir apakšā datu bāze, citas pat tādas, kur parādās cilvēku adreses un reizēm pat p.k., kad tur strādāju, paskatījos, ka pat viņiem datubāzē bija visa mana informācija- adrese, p.k. telefons un nekad, nekad neesmu bijis viņu klients, pat neviens no ģimenes nav bijis un nekad arī neesmu viņiem devis savu info.
Vienreiz pat beidzās datubāze pa dienu un tas bija 5 min jautājums, kad bija nākamā un kā grupas vadītās netieši pateica, ka datubāzes reizēm tiek pirktas, bet reizēm viņi ar kādu citu uzņēmumu apmainās ar klientiem.

L Linda Kelle 08.11.2016

forši, ka kopš janvāra mēneša VIASAT ir PARĀDĀ par savas darbinieku ballītes organizēšanu Vecrīgā , klubā 9.VILNIS! un uz vairākkārtīgiem atgādinājumiem neviens neuzskata par vajadzīgu atbildēt!! nemaz neskatoties uz to, ka par interjera bojāšanu netika pier'ēkināts vispār gandrīz nekas ... - jo vācot nost dekorācijas, krietni pabojāja gan esošo telpu krāsojumu, gan citus interjera priekšmetus!! kolosāla kompānija!!! padzēra uz mana rēķina un vēl pēc viņiem taisīju remontu!!! pirms saistīties, iesaku ņemt 130% priekšapmaksu!!!