www.sudzibas.lv Viasat VIASAT būs mācība.

Viasat - VIASAT būs mācība.

PTAC 2009. gada 13. oktobrī ir pieņēmis lēmumu un piemērojis 1500 Ls lielu naudas sodu AS Viasat par maldinošas komercprakses īstenošu, izplatot reklāmu radio, kurā tiek noklusēta patērētājam būtiska informācija.

No 2009. gada 3. augusta līdz 18. septemrim norisinājās AS Viasat kampaņa "Pērc Viasat un skaties "Rīgas Dinamo" spēles "Viasat sport Baltic" kanālā". PTAC konstatēja, ka minētās kampaņas ietvaros izplatītajās radio reklāmās, tika noklusēta būtiska informācija, ka minimālais līguma slēgšanas termiņš ir 24 mēneši, kā arī, lai varētu noslēgtu līgumu 9, 99 mēnešmaksu, ir obligāta arī automātiskā rēķinu apmaksa. Kampaņas laikā Reklāma izplatīta: Latvija Rado2, radio Alise+, radio Skonto, radio Star FM.

Izpētot lietu, PTAC nonāca pie slēdziena, ka minētā noklusējuma rezultātā vidusmēra patērētājs, iepazīstoties ar reklāmā sniegto informāciju, iespējams, pieņēma vai varēja pieņemt tādu lēmumu par reklāmā piedāvātā pakalpojuma - digitālās televīzijas VIASAT - izmantošanu, kādu viņi iespējams, nebūtu pieņēmuši, ja reklāmā būtu sniegta informācija par speciālā piedāvājuma nosacījumiem un nebūtu noklusēta būtiska informācija.
Tādējādi A/S "Viasat" īstenojusi negodīgu komercpraksi.

Par augstākminētajiem pārkāpumiem PTAC piemērojis 1500 LVL sodu.

Jāatgādina, ka PTAC par līdzīgiem pārkāpumiem, kad reklāmās ir tikusi noklusēta būtiska informācija par minimālo līguma slēgšanas termiņu un citiem nosacījumiem ir sodīti arī citus pakalpojumu sniedzējus - SIA "Lattelekom", SIA "Balticom", kā arī SIA "Tele2".
Šī iemesla dēļ PTAC aicina patērētājus būt īpaši uzmanīgiem slēdzot līgumus, īpašu uzmanību pievēršot tam, kāds ir šīs līguma minimālais termiņš un kādi ir speciālo piedāvājumu nosacījumi.
Protams, uzmanību jāpievērš arī pārējiem līguma noteikumiem.

Papildu informācija:
Sanita Gertmane
PTAC Patērētāju informēšanas un komunikāciju daļas vadītāja
67388622, 26544528

H Hugo Djego 02.11.2009

Man liekas, ka vispār tas kantoris ir jaizdzenā un japieņem citi cilvēki darbā, kas saka patiesību!Man jau pietiek, ka aprunājos ar vienu, otru viasat lietotāju, ka viasats maina pakalpojumu cenas pēc savam iegribam, nevajag pat sudzibas skatities.!

Z Zigurds 19.11.2009

Patiesībā VIASAT ir pilnīgi nejēdzīgs kantoris! Cilvēki jau sāk pat blogos rakstīt par šo tēmu: http://www.zgstyle.net/visadi/viasat-ir-sliktaka-gramatvedibas-sistema/
Padomājiet kārtīgi pirms slēdziet līgumu ar šo draņķīgo iestādi!

L Linda Kelle 08.11.2016

forši, ka kopš janvāra mēneša VIASAT ir PARĀDĀ par savas darbinieku ballītes organizēšanu Vecrīgā , klubā 9.VILNIS! un uz vairākkārtīgiem atgādinājumiem neviens neuzskata par vajadzīgu atbildēt!! nemaz neskatoties uz to, ka par interjera bojāšanu netika pier'ēkināts vispār gandrīz nekas ... - jo vācot nost dekorācijas, krietni pabojāja gan esošo telpu krāsojumu, gan citus interjera priekšmetus!! kolosāla kompānija!!! padzēra uz mana rēķina un vēl pēc viņiem taisīju remontu!!! pirms saistīties, iesaku ņemt 130% priekšapmaksu!!!