www.sudzibas.lv Viasat Slikts serviss

Viasat - Slikts serviss

Sūdzības iemesls-viasat neatbild uz @pastiem un nerisina dekodera nomaiņu.
Jūnija sākumā viasat nomainīja iepriekšējo dekoderu pret jaunu tvplay dekoderu. Taču tas darbojas nekvalitatīvi: bieži neizslēdzas ar pulti un ja tv tiek ilgi skatīts tas neieslēdzas ar pulti. Tad atvienojam to no elektrotīkla un no jauna ieslēdzot tas kādu laiku rāda, ka notiek uzlāde. Uzskatām, ka dekoders ir bojāts vai nekvalitatīvs. Jau mēnesi sūtu viasatam @pastus. Bija viena atbilde, kurā lūdza precizēt klienta datus un teikums, jautājumu gadījumā sniegsim papildus informāciju. ,
esmu nosūtījusi jau 4 @pastus jūlija mēnesī un uz nevienu no tiem nav atbildēts. Esam no ventspils. Cita saziņa nav iespējama, jo viasatam ventspilī nav klientu servisa. Klienta numurs 733821.
Telefoniskajā saziņā viasat darbinieks teica, lai zvana brīdī, kad tv nedarbojas, bet sazvanīties neizdodas. Vēlamies, lai nomaina nekvalitatīvo dekoderu.

I

I inaida 01.09.2018

Tā arī Viasat uz @pastu neatbildēja,bet, sazinoties tiešsaistē ar Viasat klientu servisa darbinieku,problēmas tika novērstas.