www.sudzibas.lv Viasat No 18.11.2018. Nevar redzēt nevienu televīzijas pāradi

Viasat SIA - No 18.11.2018. Nevar redzēt nevienu televīzijas pāradi

Esmu klients jau vairāk kā 2. Gadi, līdz kā mainījās nosaukums parādijās pirmās problēmas kur no viasata darbiniekiem birst solījumi kuri netiek realizēti, no 18.11.2018gada pazuda kanāli kurus vēl joprojām neredzu, bet dienas iet un iet un rēķina datums ar tuvojas kurā noteikt man būs ikmēneša maksa norādīta, kā parasti bez atlaidēm 40. Eiro, pēdējo reizi sazinājāmies 22.11.2018 solija atzvanīt 23.11.2018, bet tā arī neatdzvanīja. Šodien 26.11.2018 sazvanijāmies un atkal tukši solijumi, uz kuriem lika atkal gaidīt!

Jo viasat nesniedz nekādu palīdzību kanālu atjaunošanā. Bojājums pietekts bet nevar jau mēnesi sagaidīt meistaru.

A aicis 27.11.2018

Pārskaņojiet pa jaunu kanālus,tik vien tās problēmas.Tam šrotam jau gan vajadzēja par to Jums paziņot.

Cienījamais klient, esam precizējuši, ka situācija ir risināšanas procesā.