Viasat - piedavaju

Labdien..Daudzi jau ir dzirdejuši pašu to sliktako par Viasat satelīt televiziju,bet ja jums ir kadas neskaidribas vai bažas labak pajautat kādam kurš zin šo visu.
nevajaga klausities ko viena tante teica,jo otra pieliks klat vel 10 lietas...
ta ka ja jums ir velme iegadaties vai pajautat kautko par viasat kas jums interese,droši zvaniet.
(29458012)

V

Nandia 12.06.2013

Viasat profesionāls darbinieks šis visticamāk nemaz nav :
1. ' Jūs' - norādīts ar mazo burtu! Visas firmas VIENMĒR norāda ar lielo.
2. Normāls darbinieks nebūtu pieļāvis vairāk kā 10 kļūdas ar mīkstinājuma zīmēm, precīzāk to neesamība. Un šeit nevietā būtu teikt, ka kaut kas ne tā ar klaviatūru, jo dažviet garumzīmes ir. :))
3. Teikumi sākas ar mazo burtu. To nobeigumi ar neatbilst, piemēram, aiz ' Labdien' būtu liekama zīme ' ! ' . Un ar komatiem ar bēda.
4. Viasat pārstāvis būtu norādijis savu darba e-pastu viasat.lv vietnes ietvaros, konkrēti arī norādot savu vārdu/uzvārdu un amatu.

-- Visticamāk šī persona strādā kādā no uzņēmumiem, ar ko sadarbojas Viasat, kuri tā teikt piesaista jaunos klientus, attiecīgi, par katru jauno saņem savu bonusu. OB zvanu veikšana (kad jums zvana un piedāvājas :)) ) un pa mājām staigāšana laikam vairs nav tik iedarbīga un šis vēlas, lai klienti paši nāk pie viņa.

Lūdzu, neesiet lētticīgi un visus neskaidros jautājumus precizējiet konkrēti uz info numuru zvanot vai vēršoties e- maila veidā tikai uz viasat.lv vietnē reģistrētiem e-pastiem.

P.S Nestrādāju es Viasat un negribu likties pārgudra, ja kādam tā likās, piedodiet, bet mana bijusī darba pieredze ar Viasat ir pierādījusi, ka manis rakstītais ir tiesa.

X XXX 12.06.2013

Ko tu te lej autor Nevis viena tante teica bet viasat mājas lapā tur jau visa informācija aprakstīta Nu ok salīdzinam lattelecom ar viasat. Viasatam pa 50 kanāliem jāmaksā 15.50 ls lattelecom 7.99 Viasat jāmaksā pa karti mēnesi 0.84s lattelecom o.oo Viasat ja nau automātiskais maksājums jāmaksā 1.60.ls lattelecom 0.00 viasat jāslēdz līgums uz 24.mēnešiem lattelecom var beztermiņu līgumu slēgt.

A afk90 14.06.2013

EJ DIR... ar savu viassat, noželoju to dienu kad nosledzu ar viņiem līgumu, tagad viss ok, lauzu viņu un esmu laimīgs lattelecom klients!!11

A A.Dz 03.08.2014

Ha ha! Zvaniju, bet saka, ka numurs slegts. Kads vienkarsi megina spodrinat Viasat...