www.sudzibas.lv Viasat HD kanālu atslēgšana un dekoders

Viasat - HD kanālu atslēgšana un dekoders

Ja gadījumā kaut ko vēlaties mainīt VIASAT pakalpojumos, tad nekādā gadījumā netērējiet savu laiku rakstot "Mans Viasat" savas vēlēšanās (bezjēdzīgs pakalpojums), jo viņi tās tik un tā neņems vērā. Kā personības apliecinājums (pases vietā) viņiem kalpo balss ieraksts, lai gan juridiski ieraksti vispār netiek uzskatīti par pierādījumu, jo tos pastāv iespēja samontēt. Tā nu es cīnīšos tālāk ar HD kanālu atslēgšanu, jo iespējams pēc 101. reizes balss ieraksta būs atgriezeniskā saite no VIASAT. Turklāt arī dekoders pēc viena gada vairs nestrādā - no VIASAT nekādu palīdzību negaidiet, kāpiet vien paši uz jumta un mēģiniet ar to šķīvi kaut ko darīt, varbūt izdodas. Ja neizdodas, turpiniet vien maksāt 25 latus mēnesī un saņemt pakalpojumu nulles vērtībā.