www.sudzibas.lv Vetārste - Līga Stūre neuzticieties šai ārstei

Vetārste - Līga Stūre - neuzticieties šai ārstei

Vēlos izteikt neapmierinātību un lūgt cilvēkiem uzmanīties, neuzticēt savus mājdzīvniekus vetārstei Līgai Sūrei. Viņa ne tikai nepalīdzēs izārstēt Jūsu mīluli, bet palīdzēs viņam ātrāk nomirt, par ko Jūs vēl dārgi samaksāsiet, jo pakalpojumu cenas viņa ir neadekvāti augstas.Ja uzticieties šai ārstei, sekojiet līdzi kādu vakcināciju viņa piedāvā Jūsu mājdzīvniekiem, jo mēs saskārāmies, ka vakcīnu, ko viņa potējusi mūsu sunim ir "iz senas pagātnes" , neefektīva, turklāt tādā pašā cenā, kā vakcīnas, kas aktuālās un aptver jaunos slimību veidus. Lūdzu, lūdzu nedzeniet savus mīluļus postā un negriezieties pie šīs dakteres.

P

S Sainmiecīte 12.10.2016

Man ļoti pozitīva pieredze ir pie šīs vetārstes. Vienmēr izārstē dažādus dzīvniekus mūsu sainmiecībā. No kaķiem līdz zirgiem.

Cilvēkiem tad arī nevajag potēties pret gripu, jo gripa ir dažādi veida, bet cilvēki to dara, jo risks saslimt ir mazāks. Ne jau ārsts vainīgs! Jāvērtē taču zināšanas!