Vet.klinīka I/K Ikaross (Bolderāja) - Bezatbildīgie Vet.ārsti

Gribu brīdināt un pasargāt Bolderājas iedzivotājus kuriem ir mājās dzīvnieki , no nekvalificētiem un bezatbildīgiem Veterinārārstiem,kuri sniedz pakalpojumus un aprūpes I/K Ikaross reg. Nr.40002133967. adrese :Rīga, Kaplu ielā, 5.Man bija 6.5 gadu vecs takša-šķirnes sunīti,viss notika pirmdien 23.02.2015.g. – no rīta kad devāmies pastaigā un es pamanīju, ka suns klibo ar vienu ķepu. Atnākot no darba, vakarā pamanīju, ka suns nevar nostāvēt uz pakaļējām ķepām , mēs uzreiz devāmies uz tuvāko Veterināro klīniku I/K Ikaross(Bolderāja).Mūs sagaidīja veterinārārste Baiba Elsberga uzmeta suņim ātru skatienu un neko nekonstatēja pateica, ka tūlīt liekam sistēmu un ar otru durēni tika uztāisija vēnas katetoru , sistēma bija uztaisīta minimāla kādi 50 ml viss ļoti atri, vizītes noslēgumā uztaisīja injekciju Dexometazolu un Vitamīnu B grupa.Nakti suns bija nemerīgs ,slikti jūtas….Nakoša rīta 24.02 mēs ar suņuku dienas pirmājā pusē atkal devāmies uz Veterināro klīniku I/K Ikaross( Bolderāja) – šoreiz mūs satika Veterinārārste Iveta Daubure. Atkal vizuāli apskatīja suni - pateica,ka mums vajag turpināt ar sistēmu, bet šoreiz vajag pāriet uz stiprākamzālēm un iešpricēja preparātu Solumedrol 250 mg. Tā kā vairāk hormonālu līdzekli un atkal B grupas Vitaminus.Mes atkal devāmies mājās …Sunītim atkal nebija labi,viņš nevarēja pačurāt , arī nakts pargāja nemierīgi – suns slīkti gulēja un čurāja zem sevs – tā kā no rīta pamostoties es ieraudziju ka stāvoklis pasliktinājas, es uzvanīju veterinārārstam kurš agrāk ārstēja mūs no Veterināru asociācijas - dakteris man teica , ka viņu nepareizi ārstēja ka jau no sākuma viņam vajadzēja iešpricēt cita veida zāles ( Neiromedinu , Neirorubinu, Dexometazolu un Neostigninu kompleksa ) . Ar šo sarakstu no paša rīta mēs atkal devāmes uz Vet.Klinīku I/K Ikaross(Bolderāja) kur mēs satikām veterinārārstu Natāliju , kā viņa pateica - Veterināra Klinika I/k Ikaross(Bolderāja) – vadītāja .Es uzreiz pateicu , ka zvānīju savam vet . dakterim un nosaucu viņa viedokli par zālēm .. uz ko viņa man atbidēja , ka suņa ārstēšānai daži medikamenti no saraksta viņai nav, bet varētu aizvietot ar citām. Pēc trīm dienām(25.02) beidzot mans suns saņēma profesionālo veterināro palīdzību un īstās zālēs - kā arī uztādīja urīna katetoru,Vīzītes beigās viņa man silti ieteica rītdien atnākt atkalVēl pirms pl.10.00, jo būs pieņemšana vet. Dakterim Gatim , kurš specializējas uz kaulu un muguru problēmu suņiem un tas ir maksas pakalpojums ap 20 eiro.Neskatoties, ka bija izdarīts visas manipulācijas sunim palik vel sliktāk , viņš nejuta abas pakalējās ķepas , dzēra daudz un t.t.Nakoša rīta 26.02 jau ceturto reizi es ar suņuku ierādamies I/K Ikaross(Bolderāja) vet.dakteris Gatis pateica , ka Takšiem ir raksturīga tadā slimība un būtu iespējams uztaisīt operāciju par 300 Euro , uz ko es atbildēju , ka es neesmu gatava uz tādu soli … uz ko viņš atbildēja – otrs variants ka varētu ārstet , bet tad būs ilgāks proces un Latvijā tadās zāles nav, ka Ja Jums ir radi Krievijā viņi Jūms var atsūtīt zāles „Prozerins „ bet kamēr viņas nav man iedeva divas plastnītes „Prednezalona”(devat sunim reizi diena rīta un vakara ) .Par to vizīte es samaksāju skaidrā naudā un čeka nebija norādīt ka tas bija Vet.ārsta vizīte - vienkārši pakalpojumi, kā ari vet.ārsta Gatisa sertifikātu es arī neieraudzēju I/k Ikaross(Bolderāja) – taja pašā laika vet.ārsts Ivēta Daubure sāka turpināt medikamentu devu .... 26.02.2015.g. – Solu medrol 250 mg, Manitolu 16 gami. un NaCl 0.9% -50 ml. – Sunim bija pilns vēders uz ko es palūdzu viņai uztaisīt katetoru - viņa paņema suni klēpī un ispieda no viņa visu urīna šķidrumu - mājās mes atgriežāmies slīkta stāvoklī , vakarā es iedevu 1 tablete „Prednezalona” , viņš tikai dzēra ūdeni un atteicās no barības un visu laiku guleja . No rīta(27.02) bija tāda pati situācija …es pazvāniju vet.ārstaj Natālijai jo bija viņas kontakta tel. uz ko viņa atbildēja dodiet „Prednezalonu” es viņam iedievu situācija neuzlabojas arī 28.02 un tad no rīta (01.03) Pirmā Pavasara diena ap 8.30 suns nomira;Ar to es gribu pievierst uzmanību Vet.klinikai I/k Ikaross(Bolderāja) - Vet.ārstu asociāciju , ka arī PVD.

D

K kristine8 07.03.2015

Jūtu Jums līdzi... Lai dus mierā sunītis...
Diemžēl Latvijā 99% vetārsti ir slepkavas, bendes, naudas izmānītāji ! Lūk arī mans stāsts:

M Mierielas mužiks 16.04.2015

Mēs visi, suņi, kaķi un cilvēki, reiz mirstam. Lielākā daļa no mums pirms nāves saņem tādu vai šādu ārstēšanu. Lielākā daļa mirst nevis tāpēc, ka ārstēšana aplama, bet tāpēc, ka slimība vienkārši neārstējama. Saprotamas ir sūdzības autores sirdssāpes, mājdzīvniekam aizejot, bet vainot ārstus par to, ka taksītis aiziet ar taksīšiem tipisku vainu... Tas ir tas pats, kas sirds slimniekam vainot savā kaitē kardiologu, nevis pašam savu dzīvesveidu, diētu, iedzimtību un visu pārējo, kas patiesībā pie vainas.

J Jeanna 17.02.2018

Не рекомендую эту клинику. У нашей кошки месяц назад что-то случилось с лапами, мы приходили на обследование, кошку осмотрели, ничего серьезного не нашли выписали обезболивающее, сказали нужно обратиться к хирургу который принимает только по пятницам, мы дождались пятницы пришли к хирургу, он осмотрел кошку, сказал ничего серьезного, наверное ушиб,ни рентгена не сделал ничего.. выписал обезболивающее отправил домой. Мы как нам и рекомендовал хирург ждали пока ей станет лучше, но лучше не становилось. Мы повезли в другую клинику к другому хирургу. В итоге у кошки перелом двух бедренных суставов! Из-за того что потеряли время суставная сумка уже воспалилась.. в общем кошмар. Кошка срочно нужна операция, по замене этих суставов. А мы ее мучали целый месяц, из-за кого-то кто видимо учился на двойки!

M Miha4ka 23.02.2021

А какой врач в Болдерае вас принимал?