www.sudzibas.lv Vesilības Centrs Jugla Vienaldziga attieksme/Dr.Ozola

Juglas medicinas centrs - Vienaldziga attieksme/Dr.Ozola

Griežoties pie ģimenes dakteres Ozolas esam saņēmuši noraidošu attieksmi, it kā visas slimības ir vieglas un pārejošas, kā rezultātā pēc tam papildus ārstēšana nepieciešama, lūgums arī izvērtēt Juglas med.centram šādu attieksmi. Par ko iepriekš esam saņēmuši atbildi, ka tā ir privātprakse un mainiet ģim.ārstu, ko tik viegli nav izdarīt.

T

L [email protected] 23.12.2015

pilnigi piekritu rakstitam dr ozola nosež savu liku lidz pensijai ku skatas strukturs kuras atbild tas vairs nav izturams viņa nosež savu laiku un grib dabut pensiju kur ir tasniba pret bērnu veselibu atteiksme ir nevižiga varbut ir protože kadam vasts viram, žel ka tadi cilveki dabu pensiju par neko?

N Nezavisimost 04.02.2016

Mēnesi atpakaļ saslimu ar pneimoniju. Nenormāls klepus, temperatūra 38, liels vājums. Grūti bija pat pacelties no gultas. Tā bija jau trešā slimošanas diena, bet vieglāk nepalika. Neskatoties uz to, ka ārsta vizīte maksā 35 eiro, tomēr stāvoklis bija tik kritisks, ka piezvanīju uz Juglas Medicīnas centra reģistratūru un izsaucu ārstu. Daktere Ozola man atzvanīja un pilnīgi neko nejautājot par veselības stāvokli, izteica secinājumu, ka man ir saaukstēšanas un ka viņa pie manis neies, bet man rīt ir jāiet pašai uz vizīti (ārā ir -15 grādi).. Strīdēties nebija spēka un arī balss. Izsaucu ārstu no privātprakses, kur atbrauca nākamajā dienā un secināja lielus trokšņus plaušās. Pēc nedēļas plaušu renhēns apstiprināja pneimoniju. Ārstējos veselu mēnesi.
Dr. Ozola dzirda tikai sevi, neizklausa pacientu, ļoti pavirši liek nepamatotas diagnozes, vizītes laikā parāda vienaldzību un necieņu pret pacienta. Nevienam cilvēkam neiesaku griezties pie šī ārsta palīdzības!