Juglas medicinas centrs - Renāte Sūnīte

​Ierados pie dakteres R. Sūnītes uz ginekoloģisko apskati. Protams pierakstījos, samaksāju reģistratūrā vajadzīgos 14Ls un devos uz kabinetu. Tur atverot durvis pretī sēž nenosakāma vecuma (kas nav tik svarīgi) nepārāk laba paskata sieviete ar ļoti izbrīnītu sejasizteiksmi. Izstāstu viņai savu situāciju, kāpēc esmu ieradusies (īsumā apmēram tāda- pirms gandrīz 2 gadiem man bija spontānais aborts, visu šo laiku esmu dzērusi savu ārstu izrakstītās zāles, menstruālais cikls vinemēr bijis ideāls un regulārs. Bet pie bērniņa joprojām ar vīru netiekam. Bet tagad kavējās reizes un vēlos noskaidrot izmeklēšanā vai ir iestājusies grūtniecība. Viņa man pajautā pie kādiem ārstiem esmu bijusi pirmstam. Es viņai nosaucu savus dakterīšus, kuri man ir divi. Uz ko Sūnīte man atbild- Ko tad Tu te dari?! protams ļoti nelaipnā tonī. Apjūku un saku, ka man ērtāk bija atnākt šeit un veikt pirmo apskati, nekā runāt savus dakterus, kas ir privāti un viņus diemžēl nevar sarunāt uz konkrēto dienu. Un galu galā JMC atrodas 15minūtes no manām mājām. Viņa tik ļoti neapmierināta, ka viņai ir jāstrādā saka- labi paskatīties jau varu. Ieeju telpā, kur ir ginekoloģiskais krēsls un tas ir arī viss. ne USG aparāti nekā. Iztausta ar pirkstiem un saka- man liekas, ka nav grūtniecība. Un viss.(ko tur ar pirkstiem vispār var noteikt, ja arī ir grūtniecība, tad ir agrīnā stadijā, kam ir nepieciešama speciāla aparatūra) Jautāju, kāds varētu būt iemesls ka man kavējas reizes- atbilde- nezinu. un par to es samaksāju 14Ls. Nolemjam uztaisīt asinsanalīzes, kur māsiņa iezīmē bezmaksas nosūtījumu, jo esmu tak samaksājusi par vizīti uz ko Sūnīte viņai aizrāda- lai tak maksā par analīzēm!! (kas bija vēl 5ls) Protams man nav žēl to naudu, bet Par attiecīgu samaksu vēlos saņemt attiecīgu attieksmi. Māsiņai, kam nodevu analīzes teicu, lai sūta uz epastu, jo pie dakteres Sūnītes atgriezties nevēlos. Nemaz nerunāsim par to, ka gin. kabinetā pašai ir jāuzklāj salvete uz krēsla, pašai aiz sevis jānovāc. Un tam taču ir jābūt pašsaprotamam. Vispār unikāli.

N

M mikele 24.08.2012

Arī biju pie šīs dakteres, jo mana ārste bija atvaļinājumā. Vēlējos noskaidrot vai patiešām esmu stāvoklī, jo pirms gandrīz diviem mēnešiem biju pārtraukusi hormonālo kontracepciju un bija pozitīvs grūtn.tests.
Aprakstīšu situāciju ļoti īsi.
Nelaipna, nesveicinās. Izlamāja, ka atļaujos pieļaut domu, ka esmu stāvoklī tik neilgi pēc zāļu lietošanas un tūlīt paziņoja, ka jātīra ārā. Apraudājos, jo neuzskatīju, ka tas ir tik briesmīgi un viņa tikai izlikās, ka neko tādu jau nav teikusi.
Tad teica, ka pārbaudīs. Kabinets primitīvs, taisnība par to salvešu klāšanu - jānoplēš pašai no ruļļa, utt.
Iztausīja - teica, ka jābūt būtu 5-6 nedēļai, bet nekā tur neesot un ja gribu varu atnākt kaut kad vēlāk! Paldies! Un tāda attieksme man izmaksāja 14Ls.
Tikai pēc tam izlasīju internetā atsauksmes - vienkrāši briesmīgas - kā var turēt darbā tādu speciālistu. Fui!
Tiku pie savas ārstes un priecīgi gaidu bērniņu, kurš tajā laikā jau bij gandrīz 8 nedēļas vecs!!!

S saapiigii 07.09.2012

tiešām piekrītu iepriekš rakstītam un ja ir iespēja, tad izvairīties doties vizītē pie šīs dakteres. man liekas, ka viņa ir aizmirsusi par ētikas kodeksu pret pacientiem un cienīgu attieksmi, arī "brutāla " attieksme pret pacientiem.
Laikam jau tomēr Juglas medicīnas centram ir VIENALGA un viņi sūdzības nelasa, kādi speciālisti strādā pie viņiem un pats galvenais... kāda ir attieksme pret cilvēkiem. Ne jau labprātīgi iet pie šādiem dakteriem... un citam tas ir arī diez gan liela saņemšanās, bet ja pretī vēl sagaidā tāda attieksme... neticēsiet, bet raudāt gribas ! :(((

L Lalalaaa 26.09.2012

Arii esmu bijusi pie šīs arstes, un tik pat ari atteicos no vinjas, jau otrajaa reize sapratu, kad daktere ir galiigi garam!
Pirmajaa reizee bija salidzinosi laipna, uzslaveja kad busu jauna maaminja utt! Naudu gan tur pless, samaksaaju 14 LS par viziiti, plus 9 Ls analiizes. Ok, taja pashaa dienaa iztaustiija, nonjemaa analizes un teica lai atnaku peec divam nedeeljaam - peec analizem.
Peeec divam nedelam ierodoties, daktere bija nu ta pavertusies.. un ne jau uz labo pusi! Prasu par analiiz rezultatiem vai viss kaartiibaa.. vina tik nosaka nu nezinu kaap uz galda skatiisimies! ????... nodomaaju kas ta par nejeedziibu! Ne analiizes izskaidroja, neko.. Uz jautajumiem neatbild, teelo kad nedzird vai ko. Prasiju kad vajag smeret kreminjus, lai nerastos strijas.. tik noteica.neuzdod mulkigus jautaajumus!!! Nu vai ziniet ko.. Varu rakstit te gari un dikti.. Bet diemzhel visu to negatiivaako!! Tik negatiivs cilveeeks un ginekologs... Nee, paldies!!! Visu labu dr. Sunite!!!

M meri 02.10.2012

Devushki, polnostju s vami soglasna...BEGITE ot nejo.Kak to slozhilisj zvezdi i ja tozhe popala v etot kabinet i k etoj damochke, pered etim zaplativ v registrature polozhenuju summu, s polozhiteljnim testom o beremennosti i plohim samochustviem .Osmotrev menja soobshili chto nikakoj beremennosti netu, shto vozmozno eti dve poloski na teste etopo sledstvie ot privivki(delala ot kleshej nedavno).A esli vdrug ja sejchas v polozhenii mne nado srochno delatj chistku, tak kak roditsja urod ili daun...bila isterika u menja...poslala kuda podaljshe.Rovno cherez nedelju mne na rabote stalo ploho, uvezli na skoroj prjamo na sohranenie(srok v boljnice postavili 8, 5 nedelj!!!)Spasibo DOKTORAM kotorie ne otpravili menja na chistku a polozhili na sohranenie beremennosti. Sejchas nam uzhe 2 godika!!!/nekotorim ... ludshe sidetj na privezi i ohranjatj svoi budki/

M Marga- rita 13.11.2012

Pievienojos rakstītajam par 100%. Aizgāju pie Sūnītes tikai tāpēc, ka JMC ir tuvu un bija gana steidzama lieta.
Jutos pazemota, tādu attieksmi vēl nebiju izjutusi ne pie viena cita ārsta! Nekad! (Man jau 40 gadi.)
Ja detalīzēti- saņēmu garu skaidrojumu medicīniskos terminos par savu kaiti, bet tā kā neesmu mediķis, tad maz ko no no tā sapratu. Lūdzu paskaidrot vienkāršāk, uz ko saņēmu atbildi, ka viņa jau visu esot izstāstījusi. Izstāstīja, ka vislabākās zāles varot dabūt tikai ASV, bet pie mums tādu nav. Izvilka no somas vēl kādas homeopātiskas zāles, parādīja un teica, ka arī šīs es nekur nedabūšot nopirkt. Pacietīgi noklausījos, cik bezcerīga ir mana situācija un ka pavisam vesela es nebūšot nekad, jo strādāju pie datora, ēdu droši vien visādus draņķus utml. Izrakstītajā receptē netika norādīta ne zāļu deva, ne lietošanas ilgums- no aptiekas dabūju atgriezties, lai precizētu uzrakstīto.
Izskanēja jautājums arī par ginekoloģi, pie kuras parasti eju. Kad nosaucu uzvārdu, Sūnīte atzina, ka nepazīst tādu un ka tāpēc droši vien kāda nepieredzējusi ārste, pie kuras labāk neiet...
Par emocijām uz attiec.krēsla nemaz negribu runāt... jā, bija "pašapkalpošanās", bet izmeklēšana manuāli- gandrīz vardarbīga...
Aiztaupiet, meitenes sev šitādas emocijas, meklējiet citu ārstu!

M mamas 26.09.2014

Наблюдалась у нее по беременности. На первом визите так сильно прощупала живот думала выкидыш будет так все болело весь день. Всегда опаздывает. Свои дела постоянно решает по телефону. Очередь сидит вышла..ушла.. а если настроение плохое начинает придираться даже если все у вас ок) как специалист ок. Как человек ужас.

M marija20 08.03.2015

Pirms kāda laika arī biju stāvoklī un nolēmu doties pie dakteres Sūnītes, ierados kabinetā, ( esmu ļoti maza auguma, un izskatos tiešām jauniņa), tad arī viņa uz mani skatījās ta itkā man būtu 14 un par kādu vēl grūtniecību var būt runa., bet nu tomēr viņa mani izmeklēja, protams bez nekādas aparatūras tikai ar saviem pirkstiem, viņa man tik ļoti saspieda vēderu, ka iznākot no viņas kabineta man sākās asiņošana, kā rezultatā gaidāmo mazuli zaudēju...
Pēc pus gada atkal paliku stāvoklī un šoreiz nolemu, ka pie Sūnītes neatgriezīšos un devos pie citas- Arta Spridzāne, lai gan ļoti jauna meitene, bet ļoti laipna un smaidīga, taču viņai bija jādodas mācīties uz ārzemēm ka rezultāta viņa man teica, ka būs jāiet pie kolēģes Sūnītes, domāju, ka nu jau man bija 4 mēnesis, domāju, ka vairs jau viņa ar saviem pirkstiem neko iekšpese nevarēs saspiest, tad piekritu vienu vizīti griezties pie viņas.. Iegāju kabinetā un jau jutos slikti ieraugot viņu, jo viņa uz mani skatījās joprojām ka uz 14 gadīgu meiteni kaut man bija 21, viņa mani nopietni neuztvēra. Ta nu nogūlos uz galda lai paklausītos bērniņa sirsniņu, pienāca daktere un atkal ar savām rokām mēģināja spiest manu vēderu, bet tākā man bija jau pieredze, tad šoreiz sasprindzinot vēderu neļāvos spiedienam. Esmu mierīgas dabas, tādēļ nekādus strīdus nevēlējos uzsākt, bet viņa ar savu svaru mēģina spiesties man virsū... Gājam aprunaties un sarakstīt papīrus, kuros viņa redzēja ka man pirms laika ir bijis spontānais aborts- tad viņa teica, ka tev nevajadzēja palikt stāvoklī, ka tas priekš manis ir slikti... un pēdējie vardi ko viņa man pateica bija ''ceram jau ka tas bērns vispār izaugs''.. es biju šokā, jo profesionāls ārsts šādus vārdus par lūpām laist nedrīkst... nākamajā vizīte devos pie citas dakteres...
Viennozīmīgi saku ka daktere Renate Sūnīte ir ļoti negatīva pret grūtniecēm. Ja kādreiz dzīvē nāksies ar viņu satikties, esmu gatava pateikt visu ko par viņu domāju...
Bet tagad man ir jau 6 menešus jauna meitiņa vesela un smaidīga:)

M Māmiņa 08.04.2016

Mana saskarsme ar šo briesmoni ( par ārstu saukt viņu nevaru) bija jau pirms ilga laika. Kad bija aizdomas par grūtniecību, arī devos vizītē pie viņas. Un ziniet jāsaka ka šo vizīti neesmu aizmirsusi vēl tagad, lai gan manai meitai šobrīd jau 5 gadi. Nespēju noticēt, ka viņa joprojām strādā un savu neprofesionalitāti un briesmīgu attieksmi. Īsumā - arī es biju jauna 21 gadu veca un pēc paskata iespējams izskatījos vēl jaunāka. Kabinetā mani sagaidīja nelaipna, asa un pat rupja attieksme. Izstāstot, ka grūtniecīcas tests bijis pozitīvs un vēlos pārbaudīties, viņa atbildēja, ka ja jau pozitīvs tad jau esmu stāvoklī, ko tad es vēl gribot. Apskatē jutos kā tāds gaļas gabals. Apskate bija ļoti nepatīkama un pat sāpīga, bez jebkādiem 21.gs instrumentiem. Atcirta , ka neko tur sataustīt nevarēja, un vēl jāgaida. Rakstot dokumentus 10 reizes noprasīja vai esmu pārliecināta, ka bērnu vispār vēlos, vēl ir iespēja to "nokārtot". Par ko biju sašutusi, jo bērniņu abi ar to laik, topošo vīru abi ļoti vēlējāmies, lai gan bijām jauni. Bet nu kamolu noriju, un vēlāk devos uz otro vizīti ar domu, ka nepieciešams stāties uzskaitē, jo pēc maniem aprēķiniem bija jau laiks. Otrajā vizītē, briesmonis secināja ka ir 8. grūtniecības nedēļa, jādzer vitamīni, un varu nākt pie viņas vēlāk. Jautāju vai nav nepieciešams jau stāties uzskaitē, uz ko nelaipnā tonī atbildēja, ka nu viņa jau pati labāk zinot ko vajag un ko ne, lai nākot vēlāk. Sapratu, ka es briesmonim nepatīku un viņa man ne tik, bet cita ginekologa tuvumā nebija un jau biju iesākusi doties pie viņas, nolēmu, ka nu gan jau būs labi. Trešajā vizītē ( ~ 10 nedēļa) uz atkārtoto lūgumu ņemt mani uzskaitē, viņi asi atbildēja, ka negrasās to darīt, vēl visādi varot būt.... Sapratu, ka ja reiz neļāvu briesmonim "nokārtot" šo lietu, tad tagad viņa gaida, ka būs spontānais! Par analīzēm neko nestāstīja, vispār neko nestāstīja. Biju nobijusies vai tiešām viss ir kārtībā ar mazo, un ieslēdzās mātes instinkts :) Lai gan parasti esmu ļoti klusa, kautrīga, šoreiz uzstājīgi pieprasīju atbildes uz saviem jautājumiem. Uz ko saņēmu rupjus izteicienus, un kāpēc man vispār kkas būtu jāzin, lai sēžot mierīga utt. Tikai beidzot man pieleca, ka te nav man ko darīt, piecēlos, atvēru durvis, lai visi labāk dzird un pateicu visu ko domāju par šo būtni. Labi ka uzgaidāmajā telpā bija mans vīrs, kas mani atbalstīja un palīdzēja, jo projām gāju ar trīcošām rokām. Atradu citu ārstu, kas palīdzēja man sagaidīt manu meitiņu peciņu. Bet žēl, ka nācās piedzīvot šādu attieksmi pret sevi, tik skaistajā gaidīšanas laikā.
Jāsaka, ka kopš šī gadījuma joprojām izvairos no JMC, jo liekas, ka nekā laba tur nav, ja reiz joprojām tur strādā šādi briesmoņi!!!

J Jekaterina1234567 31.08.2020

Случайно попала к этому «доктору» И подписываюсь под предыдущими отзывами! Очень грубая, невоспитанная- запугала (хотя анализы в норме). Показала ей сделаные на прошлой неделе анализы, а она к концу визита направила на те же самые. На вопросы не отвечала прямо, с порога заявила-« а зачем ты сюда вообще пришла? Иди к своему доктору». В итоге зря потраченное время, деньги и испорченное настроение. Поберегите себя- не ходите к ней!