www.sudzibas.lv Vesilības Centrs Jugla Ārste pediatre Dr. Gunta Užāne

Juglas medicinas centrs - Ārste pediatre Dr. Gunta Užāne

Grūti aptvert kā tādi ārsti,kā pediatre Dr.Gunta Užāne var tik neatzinīgi attiekties pret bērna veselību. Dažus gadus atpakaļ manam bērnam radās veselības problēma,kas izpaudās kā vēdera sāpes,caureja,slikta dūša un svara zudums. Ieminējos pediatrei Dr.Guntai Užānei par Celiakiju,kas ir gremošanas trakta slimība,jo biju dzirdējis ,ka tādi slimības simptomi gadījušies arī citiem bērniem. Uz savu jautājumu saņēmu atbildi: "Ja esat dzirdējuši ka kaut kas tāds līdzīgs ir citiem,tas nenozīmē kad jums kaut kas tāds būtu." Nekādas analīzes uz manu lūgumu netika veiktas,tika izrakstītas standarta zāles pret vēdersāpēm un caureju. Aptuveni pēc pusotra gada,kad nenotika nekādi uzlabojumi bērna veselībā,veicām bērnam veselības pārbaudi pie kompetentiem speciālistiem,kā rezultātā tika secināts,ka slimības cēlonis ir Celiakijas slimība. Pateicoties pediatres Dr.Guntas Užānes neapzinīgai darbībai savā specialitātē,slimības stāvoklis bērnam bija diezgan nopietns. Šī daktere neuzskata ka ir jāveic dziļāka veselības stāvokļa izmeklēšana un praktizē tikai standarta zāļu izrakstīšanu. Vairāki vecāki ir neapmierināti ar Dr.Guntas Užānes darbību.

T