www.sudzibas.lv Veselības centrs "Imanta" Briesmīga attieksme no dr. Līgas Brūkles

Veselības centrs "Imanta" - Briesmīga attieksme no dr. Līgas Brūkles

Tik briesmīgu attieksmi no daktera puses pret pacientu kāda ir dr. Līgai Brūklei, vēl nekad neesmu saņēmusi. Šī "dāmīte" laikam nezina, kādā sfērā strādā, vai arī tādā veidā viņa izrāda lielu nepatiku pret savu darbu.

Y yasmina 07.03.2013

Pilnīgi nepiekritīšu, fantastiska ārste, laba attieksme, vienmēr tiek doti vērtīgi padomi un sniegta palīdzība gan telefoniski, gan pieņemšanā!!!

M Moniko 07.03.2013

"Fantastiska" ārste, kas pacientu iztriec no kabineta un uzdod tiešu jautājumu: "Ko tev te vajag?"

Y yasmina 07.03.2013

Neesmu saskārusies ne es, ne mana ģimene ar tādu attieksmi no vinjas.
Jā, viņa ir stingra, bet nekad nav atteikusi palīdzību vai rupji izturējusies.

J jurate 11.03.2013

Es teiktu tā, ka šī daktere mēdz runāt ar pacientiem kā ar saviem padotajiem, jo ir šīs iestādes vadītāja. Ļoti ļoti augstprātigi, un tas nav patīkami. Arī viņas kompetence ir apšaubāma... Vismaz savu bērnu nekad pie viņas nevedīšu!

S Selena0095 15.04.2015

Prishlosj pomenjatj semeinogo vracha, tak kak Liga Brukle prosto ne slishala, na chto ja zhalovalasj, prishlosj viprashivatj naprovlenie na rengen, da i u znakomih podobnie problemi. Na pensiju kopit?..

с Сергей 14.05.2020

Полностью согласен, пришлось тоже отказаться. Мне кажеться таким людям не стоит быть врачами.

A Agnover 18.09.2016

Varu teikt tikai labākos vārdus par dakteri L.Brūkli. Atsaucīga, zinoša, lielisks speciālists, reizēm gan ir stingra.
Vienmēr varu pakonsultēties gan telefoniski, gan arī pa tiešo ārsta kabinetā.

N Nemo123 01.04.2022

Ļoti slikta un biži nekompitenta attieksme pret pacientiem. Neviena laba vārda par L.Brūkli nevaru pateikt. Aizgāju pie cita ģimenes ārsta.

M Marijaaa55 14.02.2024

Diezgan slikta pieredze par dr. Līga Brūkle. Caureja, tas nav pamats slimibas lapai, Visas sudzibas artse ar noofenu. Zems ferritina limenis uzskata par ok. Nevareja iedot nekadus rekomendacijas sakara ar dzelzs deficitu.