www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Uztura speciāliste Guna Rijkure

Veselības centrs 4 - Uztura speciāliste Guna Rijkure

Griezos pie dietologa pirmo reizi mūžā. Palasot komentārus izvēlējos Veselības centru 4. Tomēr zināma iestādē, nevis kāds kaktu kantoris. Pieteicos uz konsultāciju un man piedāvāja dakteri Gunu Rijukri. Gāju ar interesi noskaidrot savas vielmaiņas darbību un saņemt konkrētu sabalansētu diētas plānu vienam mēnesim ņemot vērā manu vielmaiņu. Biju gatava pat maksāt tos 40 Ls par diētas sastādīšanu tieši man individuāli, bet vīlos! Kādā reizē man pēksņi piedāvāja pārbaudīt vielmaiņu uz speciāla aparāta, bet man bija menstruācijas, kuru laikā pārbaude ir neprecīza (biju lasījusi par to VC4 mājaslapā). Iepriekš mani par to nejautāja un nebrīdināja. Kad biju sagatavojusies uz pārbaudi nebija pārbaudīts, vai aparāts ir uzlādēts, lai strādātu. Atkal nekā! Diētu man nesastādīja, bet iedeva gatavu diētu 7 dienām, kurā produkti savienoti pēc strupiem dietoloģijas principiem, neievērojot manu darba režīmu un neņemot vērā produktu iegādes un ēdienu gatavošanas saimniecisko pusi.
Pēc 4 ned. diētas man nojuka menstruācijas, sāku slimot, gandrīz sākās psoriāze, vitamīnu trūkums. Patreiz ir disbakterioze, vēders pūšās un periodiski caureja, smaguma sajūta pēc ešanas
Secinu, ka šī ārste ir bez dzīves pieredzes un dzīvo tikai savos mācību papīros, nerēķinoties ar dzīves realitāti un dažādām dzīves situācijām.

E

S smīkņa 06.08.2013

Kā tu konstatēji vitamīnu trūkumu un disbakteriozi? Kā psoriāze var gandrīz sākties? Kāpēc ārstam būtu jāuztraucas par ēdienu iegādes un gatavošanas saimniecisko pusi? Un kas tas par tādu aparātu?

donna b 06.08.2013

*produktu iegādes un ēdienu gatavošanas saimniecisko pusi.* Un ko tas varetu nozimet????? Un ja Tev uzpusas vederis, tas vel nenozime ka arstei nav "dzives realitates" sajutas.

S Stone Jam 12.09.2016

Man ģim.ā.konstatēja nopietnas svara problēmas un vielmaiņas traucējumus. Pierakstījos pie Gunas Rijkures. Taču es vīlos. Attieksme bija neieinteresēta, augstprātīga. Iedeva standarta diētu 7dienām un viss. Pēc pāris mēnešiem lietošanas nekas svarā nav mainījies, tieši otrādi - tikai pieaudzis!