Veselības centrs 4 - Hosams Abu Meri

Hosams Abu Meri gastroenterologs! Neiesaku griesties pie šī ārsta! No sākuma biju domājis tikšu pie izglītota meistara kurs nu beidzot man palīdzēs, bet nekā! Kobru iebāza izvilka 87 EUR nekāda konsultācija iedeva lapiņu - staigā pie ģimenes ārsta lai viņš tālāk kramejas! Ja gribi dzirdēt ko darīt 35 EUR - galā par tipa konsultāciju savadāk nekas!!!

S sūdambībele 20.08.2015

medicīna dārgs prieks

K kirpičs 26.08.2015

tas ir normāli, ka nosūta tālāk pie ģimenes ārsta. Ja jau tev ir problēma ar cenu, kādēļ negāji uz slimnīcu?

K kichens2 22.09.2015

Dr. Gastroentrologs Hosams Abu Meri ir loti labs speciālists savā nozarē. Cena ir cena, bet esmu pateicīga, ka spēja sakārtot manu dumpīgo kungīti ar sapratni, laipnību un humoru.

Paldies Dakterim ar Lielo Burtu!

Ar cienu,
Kitija.

Z Zinkariga30 19.11.2020

Šodien biju pie šī ārsta. Viss ļoti patika. Latviski un Angliski ļoti labi runā. Ļoti laipns, izklausa, izskata visas analīzes uzmanīgi. Vēl paprasīja uztaisīt papildus analīzes, lai 100% izņemtu kaites. Viegli ar viņu runāt. Easy going. Izslēdza raizes par kurām šaustījos diezgan ilgi un uz kurām citi ārsti neko nevarēja īsti atbilēd. Nomierināja. Izgāju no kabineta ar vieglāku sirdi. Iesaku šo ārstu citiem. Lai veicas!

J janisindriksons99 28.12.2021

Hosams Abu Meri uzskatu, ka 58 euro par konsultāciju, lai uzzinātu to ko pats jau zini ir pārāk pārspīlēti! Aizgāju pie cita krietni jaunāku gastroentrologa 37 euro un esmu apmierinātāks nekā pie viņa! Hosam ej pensijā ļauj citiem daudz kompetentākiem strādāt!