Ventspils Katoļu Baznīca - Krāpniecība

Nējiet uz tām baznīcām tur tikai izskalos smadzenes un izkrāps naudu jo baznīcas kungi paši vergot neies un nepelnīs sev viņi labāk izmāna naudu no pensionāriem jo šoreiz jāziedo tam nākamreiz kkam citam un tā katru reizi. Un neviens cilvēks nesaprot ka nauda nav ziedojums bet ja sāktu uz baznīcu nest ziedojumus piemēram liekas lietas vai uz baznīcu nestu augļus tad prāvesti mācītāji priesteri pateikto visu par ziedojumu. Personīgi es ejot uz katoļu baznīcu izdarīju tā kā bībelē rakstīts nesu naudu uz veikalu lai to mainītu pret ziedojumu. Tad nu sanāca tā ka man tika iedots nest ziedot ābolus. Protams nonākot baznīcā sagaidu brīdi kad tiek laists apkārt ziedojuma biķeris un pienāca mana kārta ziedot protams ziedoju ābolus nevis naudu un man pateica ka es savu ziedojumu varu likt kur vēlos un mani no baznīcas izvēlēties izveda policija ko izsauca katoļu mācītājs kad policija ieradās tā lika paiet malā visiem pensionāriem un nāca ar mācītāju tieši pie manis nu protams mācītājs redzēja ka biju izdarījs kā grāmatā bij rakstīts un kko runāja ar policiju un policija likdama piecelties sacīja pietiek postīt gadu tūkstošiem būvētu smalku biznesu un par to man būšot administratīvā lieta protams kad sāka rakstīt protokolu gribēja to uzrakstit un lika man parakstīt neatļaujot uzrakstīto lasīt. Nu tad par tik cik tā bij jādar tad ar parakstījos ar vārdiem Man Sastādīja Protokolu Jo Ziedoju Ābolus Nevis Naudu

Dainis 18.12.2017

Turpmāk pielūdziet svēto vanagu (vēlams 12 grādīgo) no tā vairāk jēgas būs un jāziedo nebūs.

Latvju Dievi ir kristanizācijas piekauti un nokautēti. Baznīca no šejienes negrib aizvākties, pat dižā LPSR valdība nespēja patriek baznīcu. Okupācija šeit ļoti ilga. Tāda sajūta, ka Latvju Dievu vietu ir aiznēmusi Coca Colas kapitālisma un popkultūras Dievība Santa Klauss. Ko darīt, ja es piederu pie vecajiem Dieviem nevis pie kristanizācijas laikmeta panteona vai popkultūras-kapitālisma Dieviem? Mana izcelsme ir stipri senāka. Kāpēc citi par cilvēka paša naudu var no viņa ticību vilkt ārā, cilvēkam dodot neko? Cieņā, Skolnieciņš
Eh, jaunās kapitālisma Dievības, tās rodas modes dēļ. Es esmu Skolnieciņš, Latvju Dievu dēls. Es piederu pie vecajiem Dieviem, es neesmu modes kliedziens un modes iegriba, es esmu mūžība. Esmu Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš, esmu Latvju Dievu jaunā paaudze! Cieņā, Skolnieciņš
Kristietība ir garīgais aids. Kristietība piekopj medusrauša un rīkstes taktiku jeb apbalvošanas un iebaidīšanas taktiku. Tā cilvēku padara par vergu, tā nonivilē cilvēku kā pasaules centu. Kristietība caur jēdzienu "grēks" pazemo cilvēku. Pasaule nav duāla. Duālisms nav dabā. Es baznīcu nīstu, jo kristietība kā visas abramiskās reliģijas ir absurda. Tā mēģina parazitēt uz sabiedrības rēķina un kultivē mākslīgo morāli. Latviešus kristietība garīgi kastrēja. Esmu Baltu Dievu dēls, man ir pretīgi lasīt par kristietības uzvaru šeit! #ateisms #BaltuDievi
Reformācija neko labu nenesa, jo zemnieks kā vergs bija tā arī palika vācu mācītāju jūgā. Krustnešu pēcnācēji (jezuītu ordenis no katoļu puses un citi no protestantu puses) tikai pēc 300 gadu okupācijas sāka skaidrot savu ideoloģisko mācību. Šeit baznīca uzrīkoja tumšos laikus...

Dainis 10.01.2018

Labāk grāb savas lapas un nemēģini gudri runāt.