Ventspils Gaļa - Krāpšana

Veikalā Maxima nopērkams produkts - marinētas cūkgaļas ribiņas, ražotājs - Ventspils gaļa !!! Jauki, iepakojums, kā parasti mēdz būt šašlikiem, un pircējs pērkot pat nepamana, jo marināde patumša, un nevar redzēt, kas tur īsti ir, izrādās tas ir ar nolūku, jo atverot ieopakojumu iestājas šoks ! Cūkgaļas ribiņu vietā veci, smirdīgi, paveca liellopa atgaļoti kauli !!! Tā tik turpiniet Maxima + Ventspils gaļa krāpt pircējus... izvēlieties Latvijas preci, tik uz priekšu !

P

M Mirdza 25.10.2009

Kas ta nu, tev nepatīk kaulus grauzt? :O

P pufa 25.10.2009

tā gaļa naftā marinēta, kā nesaprotat?!

M Mudīte 25.10.2009

a maksima vispar kkads su*s vien ir.. nekad tur neiepeerkos.. pilns ar dumjiem kr*viem.

š šeherezade 25.10.2009

Mudīt, Tu duma esi, Tev kāds tos krievus liek pirkt???:D:D:D

A albis 25.10.2009

tā jau bija Ventspils zaļa, j reiz veca tad zaļa un vainīga ir tipogrāfija.

N Nda 26.10.2009

Mudīte..gudra latviete...FANTASTIKA

M Mudīte 26.10.2009

man riebjas taa kreivu nelaipnaa attieksme. te nav nekāda Maskava vai Vladivostoka kur var uzvesties kā tādi lauķi.

? ???? 26.10.2009

Vārds Mudīte pēc būtības arī nosaka cilvēka likteni..Kā var ta nemīlēt savu bērnu?????

O ogg 27.10.2009

kādi vēl bērni? man nav bērnu.. kur tu vispār izrāvi ka man ir bērni?? un kāda vaina manam vārdam?

A Anna 30.10.2009

Bērni SLOW DOWN

V Vizma 04.06.2010

Es dzīvoju Igaunijā, Valgā. Aizbraucu uz Latvijas Valku veikalu "Cento" un nopirku šašliku spainīti uz kuras bija uzrakstīts " Vistu šķiņķu šašliks". Kāds bija šoks, kad šo spainīti atvēru. Šai spainītī bija ne vistu šķiņķu šašliks, bet vienkārši sacirsta vista 4 daļās. Man bija tāds kauns igauņu un somu priekšā par Latvijas produktu, jo pie manis bija atbraukuši ciemiņi no Somijas. Mudītei iesaku krievu tautības cilvēkus neaizskart, bet lai paskatās kādi ir latvieši.

V Vizma 04.06.2010

Ražotājs bija Venrspils gaļa. Griezīšos pēc palīdzības patērētāju aizsardzības biedrībā.

P Placebo 01.06.2016

ražotāja nosaukums ir Venspils gaļa, bet ražots tas pordukts ir leituvā!!!

Q QWE 25.01.2011

@Vizma: tā vista bija ar visām iekšām, olām un ligzdu?