www.sudzibas.lv Velta vilcina Smaukšana algu

Velta vilcina - Smaukšana algu

Labdien ieliku sludinājumu ss.lv ka meklēju darbu lopkopība atsaucas no balvu rajona viena sieviete ka viņai vajag strādnieku pie lopiem nu solīja ka maksas 12 eiro mēnesi nostrādāju mēnesi visu es knapi 60 eiro saņemu esat uzmanīgi neuzraujaties var pat sanākt ta ka jūs viņai parada vel paliksat viņas numurs ir +371 26555516

X xczxcxzc 12.01.2017

Spriežot pēc rakstības, tu patiešām esi 60 eiro mēnesī vērts darbinieks. :D

T Tong Po 12.01.2017

Nez kāda gramatika ir nepieciešama lai koptu lopus un slauktu govis. Aizbrauc pamēģini - redzēs ko ar savām gramatikas zināšanām pratīsi un spēsi izdarīt!

R Raitis Kurpnieks 12.01.2017

Pirms darba attiecību sākšanas vajag LĪGUMU noslēgt. Tad būs garantija, ka to pašu minimālo dabūsi, bet Oskars ar 3 klasēm nezin, kas tas ir un parakstu arī nemāk uzķēpāt.

Latviešu tautas 12.01.2017

solija ka maksas 12 eiro menesi nostradaju menesi visu es knapi 60 eiro sanemu
===
Это как? Обещала 12, а заплатила 60! ГОСПОДИ! ДА ОНА ЖЕ АЛЬТРУИСТКА: ЗАПЛАТИЛА В 5 РАЗ БОЛЬШЕ ЧЕМ ОБЕЩАЛА! ОНА - СВЯТАЯ!..

Latviešu tautas 14.01.2017

ainarsSSS kalninsSSS! Tiešam 12 eiro? Varbūt 120? Vai 1200 eiro?

O oskars no jaunannas 14.01.2017

ne 12 eiro diena

Latviešu tautas 16.01.2017

Dienā? 22x12=264. Tu esi ? Jābut 17 eiro dienā vismaz! Ņemot verā smago darbu - 20-25 eiro tiro uz rokas dienā!

O oskars no jaunannas 28.01.2017

Vini pat to nemaksa aferisti