www.sudzibas.lv Velta Orlovska Dzivokļu krapšana internetā

Velta Orlovska - Dzivokļu krapšana internetā

Portālā ss.lv piedāvā izīrēt dzīvokli brīvības ielā 160, 2. stāvs. Sūta epastus no [slēpt]@yandex.com. Izliekas ka dzīvo Lielbritānijā un piedāvā samaksāt rezervācijas naudu 20% apmērā no 1. īres mēneša. Pat atsūta itkā līgumu, bet pēc tam pazūd. Bildes izmantotas no nekustamo īpašumu portāla, tāpat kā lielākā daļa dzīvokļu apraksta.

N

E elvisons 19.11.2014

Saņēmu šādu e-pastu un pēc šī vien jau saprotams, ka kaut kas šeit nav tīrs. Jāiemaksā nauda 20% un atsūtīs līgumu, kā tas ir jāizdara visiem pārejiem potenciālajiem īrniekiem.
Kāds ir arī uzķēries un aizsūtījis?
Šeit manuprāt ir darbiņš policijai, sākot ar IP adresēm ss.lv un zip.lv kuros ielikts šis sludinājums, lai varētu uziet pēdas šim krāpniekam.
Tālāk, telefona numurs, zvanījuši esat?
Un uz kādu kontu šī nauda tiek skaitīta, kādam cilvēkam? Visu šo informāciju pārbaudot arī nonāks pie paša krāpnieka.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Labdien!

Dzīvoklis vēl ir pieejams! Komunālie maksājumi-vasaras mēnešos ~40 Eur/ mēn., ziemas mēnešos ~80 Eur/mēn. Situācija ir tāda, ka dzīvoju Anglijā un Latvijā būšu tikai 5. decembrī, līdz ar to dzīvokli šobrīd nevarēšu Jums izrādīt klātienē. Latvijā uzturēšos tikai vienu nedēļu un tad atgriezīšos Anglijā.
Dzīvoklis izskatās tieši tāds kā sludinājumā esošajās bildēs un dzīvoklī ir visas bildēs redzamās mēbeles un iekārtojums. Varat apskatīt dzīvokļa atrašanās vietu un bildes, un ja Jūs esat pārliecināts, ka tiešām vēlaties īrēt šo dzīvokli ilgtermiņā (ne mazāk par vienu gadu), lūgšu Jūs iemaksāt rezervācijas naudu 20% apmērā no viena mēneša īres maksas, lai dzīvoklis būtu rezervēts tikai Jums un ievācoties, būtu jāsamaksā vēl tikai par pirmo mēnesi (iemaksātā rezervācijas nauda arī tiks pieskaitīta pie īres maksas par pirmo mēnesi). Ja šāds variants Jūs apmierina, tad varu Jums nosūtīt īres līgumu, kurā būs iekļauti visi nosacījumi (arī par naudas iemaksu), savukārt, ja nepiekrītat rezervācijas naudas iemaksai pirms dzīvokļa apskates dzīvē, tad varam sarunāt tikšanos uz 6. decembrī, tikai šajā gadījumā nevarēšu Jums garantēt, ka pie dzīvokļa noteikti tiksiet, jo priekšroku laika trūkuma dēļ došu tam īrniekam, kurš veiks rezervācijas naudas iemaksu un atgriežoties Latvijā klātienē atliktu noslēgt tikai formalitātes. Katrā ziņā izvēli atstāju Jūsu ziņā un neko Jums neuzspiežu.

Ar cieņu Velta Orlovska

N nils9 19.11.2014

Krāpmiece sūta šādus datus - digitalā nauda- nav izsekojams saņēmējs.
Labvakar!
Šie būs rekvizīti uz kuriem jāpārskaita drošības nauda 45, 00 EUR, lai dzīvoklis būtu rezervēts priekš Jums!
Saņemēja banka: AS "Swedbank", HABALV22
Maksājuma mērķis (jums obligāti jānorāda šāda informācija, tai skaitā iekavas): (a2aa/985023 Apmaksa par elektronisko naudu WMEnote)

Informēju, ka sludinājums ir izņemts! Šo norēķinu sistēmu izmantoju, jo pārskaitot naudu uz manu kontu Anglijā, Jums būtu lieki jātērējās, maksājot nevajadzīgas komisijas maksas. Pārskaitījums notiek dažu minūšu laikā un dzīvoklis būs rezervēts tikai un vienīgi Jums. Atgriežoties Latvijā atvēršu jaunu kontu SEB vai Swedbankā!

Ar cieņu Velta Orlovska

N nils9 19.11.2014

Policija nestrādājot ar šo.

A aviktorija 21.11.2014

Labdien!

Man bija tāda paša sarakste. Vienīgais, ievērojot ka paša esmu juriste, es no sākuma vienkārši uzprasu līguma tekstu, atsūtot man līgumu es ieraudzīju dzīvokļa numuru, iegājot sistēmā zemesgramata.lv un ievadot adresi (Brīvības iela 160, dzīvoklis 6) es ieraudzīju ka īpašnieks ir vispār cita persona!!! Papildus tam līgumā dzīvokļa platība ir 35m/2, bet zemesgrāmata 103 m/2 tas bija vēl divaināk!!))))

Tātad mīļie cilvēki, pirms parakstīšanas - obligāti jāiepazistinās ar līgumu no sakuma, pēc tam uz www.zemesgramata.lv !

Velta Orlovska ( [slēpt]@yandex.com) - krāpšana!

P.S. vēl divaināk ka latviete, dzīvojot ANGLIJA, izmanto yandex'u )))))

#Brīvības 160 #VeltaOrlovska #krāpšana

V veltaor 21.11.2014

Viktorija Altuhova ir nekaunīga mele. Neko neesmu viņai izkrāpusi! Kā nav kauna apmelot cilvēkus! Pirms atklāju savu īsto dzīvokļa numuru vienmēr vēlos pārliecināties, kas par personu īrēs manu dzīvokli, taču tā arī neko atpakaļ no šīs "juristes" nesagaidīju, tāpēc arī īsto dzīvokļa numuru viņai nenosūtīju.

P.S Loti dīvaini, ka Jūs esat juriste, taču izmantojat inboxu.

V vela 04.12.2014

Labdien ! Kāds izmanto manus personības datus. Man nav īpašumu Rīgā un Rīgā vispār nedzīvoju, es neko neizīrēju, nekad neesmu bijusi Anglijā, man nav tāds e-pasts. Tikko esmu uzzinājusi, ka mani dati tiek izmantoti, lai krāpt cilvēkus. Neticiet un nekādas līgumus neslēdziet un nekādas naudas nevienam nemaksājiet. Griezīšos policijā .

L Livanko 11.02.2016

Vai bijāt policijā? Izdevās tikt kaut kādā skaidrībā?

K Kevin88 19.11.2015

Izīrē dzīvokli
Labvakar!

Informēju, ka dzīvoklis vēl ir pieejams, taču diemžēl situācija ir tāda, ka šobrīd dzīvoju Anglijā un Latvijā būšu tikai 5. decembrī uz pāris dienām, līdz ar to dzīvokli klātienē šobrīd nevarēšu Jums izrādīt, taču dzīvoklis izskatās tieši tāpat, kā bildēs un dzīvokļa iekārtojumā nav veiktas nekādas izmaiņas.
Tā kā man nebūs pietiekoši laika, lai visiem gribētājiem izrādītu dzīvokli, tad dzīvokli izīrēšu vienam īrniekam, kas, piekritīs iemaksāt rezervācijas maksu 20% apmērā no viena mēneša īres maksas un atbraucot uz Latviju, klātienē atliktu tikai parakstīt līgumu un iemaksāt atlikušo summu par pirmo mēnesi.
Ja piedāvājums Jūs ir ieinteresējis, tad varu Jums nosūtīt īres līgumu un zemesgrāmatas apliecības kopiju, ka esmu dzīvokļa īpašniece.
---
Saņemēja banka: AS "Swedbank", HABALV22
Maksājuma mērķis (jums obligāti jānorāda šāda informācija, tai skaitā iekavas): (d8cf/1312658 Apmaksa par elektronisko naudu WMEnote)
Informēju, ka sludinājums pēc maksājuma saņemšanas tiks izņemts! Šo norēķinu sistēmu izmantoju, jo pārskaitot naudu uz manu kontu Anglijā, Jums būtu lieki jātērējās, maksājot nevajadzīgas komisijas maksas. Pārskaitījums notiek dažu minūšu laikā un dzīvoklis būs rezervēts tikai un vienīgi Jums. Atgriežoties Latvijā atvēršu jaunu kontu SEB vai Swedbankā!

L Livanko 11.02.2016

Es gandrīz šodien pārskaitīju naudu, bet guglē nolēmu pārbaudīt un jā - krāpšana. Par cik līgumā ievadīju savus datus, tagad uztraucos, vai manus datus neizmantos, lai apkrāptu citus cilvēkus.

Labdien!
Šie būs maksājuma rekvizīti uz kuriem jāpārskaita rezervācijas nauda 40,00 EUR, lai dzīvoklis būtu rezervēts priekš Jums!
Saņemēja banka: AS "Swedbank", HABALV22
Maksājuma mērķis (jums obligāti jānorāda šāda informācija, tai skaitā iekavas):
(afa0/1368279 Apmaksa par elektronisko naudu WMEnote)
Šo norēķinu sistēmu izmantoju, jo pārskaitot naudu uz manu kontu Īrijā, Jums būtu lieki jātērējās, maksājot nevajadzīgas komisijas maksas.
Lūgums arī norādīt telefona numuru pa kuru varēšu ar Jums sazināties!
Pielikumā pievienoju parakstītu līgumu.

Ar cieņu Irina