www.sudzibas.lv Velga Vāciete dziednieces-murgi-kā iztulkot?

Velga Vāciete - dziednieces-murgi-kā iztulkot?

Kā gudrie cilvēki var iztulkot dziednieces Velgas Vācietes man sūtīto vēstuli...KO TAS NOZĪMĒ? KURAM TE AR GALVU NAV KĀRTĪBĀ... ?
Citējot Velga Vaciete :

ehlkikjygrcejujloiyrrjulopmuvf, lkgbdctgjmk, jgdseopknbgvcdxzwewrfy688nibvgcip0m;njbvgcdxere5fyioilkjhfg lk;jk, 5.36518685, mgcxdexrrtfgtbinmiojnhtvcxsghjtvbnmlkijuy ki255619/+1985.;ktcgr bvcdabyhknhvfdehjhjg256988747800-kl j12456+65mp';'jkghol9o7etfgrcecvbynmp, op].p[ouybuvtr5e4vbnm, .°[.l987765m, p[
]]ibt564e5d3vjbkn, '.[.
=[/
°'
[-popm;ppoio, {]
/[j, hyvcrwet44evubinum'-, 0='°-.

]°456858+*+11+*/9484++988719+81+562+9+110+7+1*9++1;pokihyruuip[pomungvctfdyuiomi, inyct4yj56856971++0
87++
11+9
666666

Z

M Mārtiņš 16.12.2011

Domāju pēc kādas kodēšanas izskatās. Cik zinu, ja nav rakstīts ar roku, tad nevajag baidīties. Njā, ja tā uzvedas dziednieki, tad tie jau vairāk kā jukušie izskatās.

T Točno 16.12.2011

Vēl jukušāki ir tie, kuri izmanto šādu dziednieku pakalpojumus, maksājot par to bargu naudu. Īsreni dziednieki, kuriem ir Dieva dotas spējas, drīkst saņemt vien tik, cik cilvēks var atļauties ziedot, pārējie nav nekādi dziednieki, bet gan vienkārši laupītāji.

G G 17.12.2011

Dieva zīmes. Izdrukā un noliec zem spilvena un viss būs labi.

V Vinnijs Pūks 18.12.2011

Varbūt kaķis pa klaviatūru pastaigāja.

M Mārtiņš 18.12.2011

Izdrukāt un saglabāt Tev noteikti vajag, bet zem spilvena gan nevajag likt. ja ir trīs sešinieki-velna simbols, bet, ja seši sešinieki-tā ir melnā maģija. Drausmas... :( tur augstāk rakstīts tekstins no Mārtiņa-ja nav ar roku, tad neko sliktu nevar padarīt. TĀ IR! Turies, un no šitādām pa gabalu!

T Toms 18.12.2011

kaut kāda krāpniece ! lai iet pa sētnieci strādāt!

B biteliela 20.01.2012

Paldies jūsu ´´´ nozākātajai ´´.Pie viņas griežas cilvēki ar dažādām problēmām, bet tādus apvainojumus dzirdu pirmo reizi. Žēl man to ´´cilvēku´´kas sadomājis apliet ar samazgām, patiesi labu, izpalīdzīgu cilvēku.LAI SPĒKS UN IZTURĪBA VELGAI!!!

K kā tad tā 08.10.2021

Šī sieviete ir parasts cilvēks,kas ielīdisi rituālos. neko īpašu ne pateikt,ne izārstēt var. Atradusi veidu kā pelnīt naudu:) pat kaimiņu Anniņa palasot internetā rituālus, iemācoties lūgšanas, apkrāmējoties ar svētbildēm un svecēm var iemācīties visu to pašu :)
cilvēciņš atradis sev naudas pelnīšanas veidu,jo īsti strādāt neprot un ir muļķīši, kas uzķeras