www.sudzibas.lv Veikals.lv/kārtridžu uzpilde Nekvalitatīvi piepildīti un pat neuzpildīti kārtridži

Veikals.lv/kārtridžu uzpilde - Nekvalitatīvi piepildīti un pat neuzpildīti kārtridži

Vakar uzpildīju 2 tintes kārtridžus un esmu izdrukājusi apmēram 20-30 lapas melnbaltas teksta lapas (bez zīmējumiem un fotogrāfijām), bet tikko man parādījās uzraksts, ka tintes vairs nav!!!
Iepriekš šajā firmā biju pildījusi lāzerprintera toneri, toreiz pulveris bira laukā un veidoja melnus punktus uz izdrukām. Man paskaidroja, ka man visticamāk ir nolietojies vai sabojāts cilindrs un tāpēc šādas parādības, bet nu laipni piedāvāja atvest jaunu toneri, no cenas atrēķinot pildītā tonera summu. Taču tas jau bija par vēlu, jo mans lāzerprintera cilindrs pēc šī "neveiksmīgā uzpildītā" tonera pilnībā atteicās darboties un jauns man izmaksāja 55Ls. Padomājiet, vai ir vērts pildīt jūsu kārtridžus šajā kompānijā!!!

T ToSandija 09.03.2011

Vienīgā iespēja, mācīties pašai pildīt kārtridžus, tā ieekonomēsi krietnu summu, nekā barot visus šos blēžu kantorus.

E Endijs 09.03.2011

hmmm nesaprotu sūdzības jēgu- pirmkārt uzņēmums centās risināt problēmu, kā cien Sandija raksta ''Laipni piedāvāja'' !
Otrkārt sen zināms fakts, ka tintes kasešu pildīšana vispār nav ieteicama- tapēc ka atšķirība no jaunas alterniatīvas tintes neveido tik lielu summu, lai tiešām pildītu- jo kvalitāte nekad nebūs tāda kā jaunam.
Kā arī sena patiesība, ka pildīšana vispār ir pagrīdes nozare- jo neviens ražotājs nekad mūžā neatzīs toneru pildīšanu, ji tas rūpnieciski nav pieļaujams. Tas ka tajā izurbj caurumus un iepilda toneri- to neviens ražotājs neatzīs. Tā kā diemžēl šis pakalpojums ir uz klientu pleciem un kā redzams papildus izmaksas arī. Iesaku iegādāties drukas iekārtu oriģinālos izejmateriālus !

J Joske 09.03.2011

Patiesībā, tas pakalpojums ir uz pārdevēju pleciem! Ja vien viņi klientu rakstiski neinformē par to, ka nezina ko dara, kā dara un kāpēc to visu dara!
Klientiem, kuri pilda tonerus un tintes, ieteiktu pieprasīt lai pa samaksāto naudu reāli arī nodrošina izdrukas kvalitāti! Ticiet man, nauda, ko viņi paņem nav maza! Un tonera uzpilde ir pakalpojums par kuru tā sniedzējam ir jādod garantija!

Z Zane 09.03.2011

Arī piekrītu Joskem- vislabākais variants, lai iedod līdzi izdruku, kas tomēr kaut cik pierāda pildīšanas kvalitāti, vel ir lieta par smagumu kasetei, bet tad jābūt abām pusēm speciāliem svariem, kā arī tiem atbilstoši noregulētiem.

R raimonds3 05.06.2013

kaut kas līdzīgs ir bijis ar BALTIC SALES kantori. naudu paņēma, un ne mazu, 60 ls ! un tas par 2 uzpildītām kasetēm, kuras pēc mēneša nācās izlidināt, jo vilka melnas svītras pa malām. kasetes vairs nepildu, bet pērku tikai jaunas analogās. izrādās, lai pildītu kasetes, vajag attiecīgu inventūru un zināšanas, visi šie mazie, nabagie bordeļi kas pilda ar sazin ko un sazin kur, ir ratā sūtāmi čakarētāji. nekāsiet savu naudu ! pārliecinieties, ka nemaksājiet par skaistiem vārdiem un tukšu gaisu.

A Archall 11.12.2015

Tintes kārtridžiem cik zinu čipi nav čipi maināmi. Tā ka tinte visticamāk ir uzpildīta tik printeris rāda tukšu. To var labot apstiprinot brīdibājumu Windows sistēmā vai uz printera ar pogu kombināciju.

Lāzerprinera kārtridžam visticamāk dozētāja blīvē bija izdilis caurums un pa to arī toneris bira. Var arī būt viekārši pārbērts toneris ārpus konteinera piem. Kārtridža ātrumkārbā. Tāpat arī ja alternatīvais kārtridžs var nebūt uzbžinātas blīves magnēta galos.

Lāzerprintera kārtridžus firmas pat atbalsta pildīt. Tāpēc ka tas ir zaļāk videi izmantout vairākas reizes.

S Saule2015 07.02.2016

Uzpildīju krasainus tintes kartridžus veikals.lv pirms diviem mēnešiem, izprintēju kādas 10-15 lapas un kartridži jau tukši. Uzpildiju pajaunu nedeļu atpakaļ, izprintēju kādas 5 lpp. un man jau tikai puse palikusi. Ar katru reizi sliktāk un sliktāk. Nevienam neiesaku, kau gan agrāk arī izmantoju šis firmas pakalpojumus un viss bija ok.