www.sudzibas.lv Veikals Vīna skapis Nekvalitatīvs vīns

Veikals Vīna skapis - Nekvalitatīvs vīns

Nopirkām Vīna skapī franču vīnu 4,95 Ls, bija labs. Nopirkām otru pudeli, bet, kad atkorķējām pudeli, izrādījās, ka korķis ir bojāts, piesūcies ar vīnu, bet dzēriens garšoja ne tā, kā pirmā pudele. Tā kā bijām ārpus pilsētas, dzērienu 4 dienas saglabāt nebija iespējams, un nevazās taču šķidrumus apkārt, jo nav taču minerālūdens pudele, kuru aizskrūvēt. Vīnu izlēja.
Kad tikām pilsētā, aiznesām pudeli un korķi atpakaļ uz veikalu, bet tā kā, protams, šķidruma nebija (un ko tas dotu, ja aizvestu jau saskābušu vīnu), attieksne nelaipna un noraidoša. Apmēram, paši vainīgi!
Vēlreiz tur iepirkties neplānojam un arī citiem neiesakām.

ē

H haika 26.01.2015

Gadās taču! Jūsu rīcība gan būtu pareizāka, ja būtu šķidrumu saglabājuši un "vazājuši" 4 dienas apkārt. Veikals bez problēmām būtu norakstījis nederīgo dzērienu. Kāpēc jūs uzskatāt - "protams, ka dzēriena nebija". Nekāds "protams". Ja gribējāt pierādīt, tad esiet tik laipni, atvediet to saskābušo vīnu atpakaļ. Ar korķi vien nepietiek. Veikalu zinu, dzīvoju netālu, eju uz degustācijām. Viņiem tā ir sirdslieta. Viena slikta pudele un viens caurs korķis var katram gadīties.