veikals "Constantino", t/c "Sky"More" - apkalpošanas serviss

Labdien! Šodien tika izņemta pēc kuponiem (zizu.lv) iegādātā prece (šalles) veikalā "Constantino" t/c "Sky& More".Nekad tajā tirdzniecības centrā nebiju un vairs arī nekas nebūšu. Pieņemu ka veikals bija tikai starpnieks,minētās preces izplatīšanai, bet tādā veidā tika reklamēts gan veikals, gan t/c. Tādu attieksmi no pārdevējas puses nebiju piedzīvojusi no Padomju laikiem. Atklātā ignorēšana un ņirgāšanās, rupjas atbildes , nerunājot par to, ka neuzskata par vajadzīgu piecelties un atrast izvēlēto preci. Tikai pēc toņa pacelšanas un draudēšanas ar veikala vadītājas izsaukšanu, tika nolikta izvēlētā prece uz letes un pasviests maiss, lai saiņojam paši !!! Sašutumā un laika trūkuma dēļ aizmirsu pat uzprasīt bezkaunīgās pārdevējas vārdu, bet domāju ka administrācijai būtu jāzina savu darbinieci, kura 22.11.2012. ap plkst.12:00 apkalpoja veikalā "Constantino" . Šāda attieksme noteikti nedara reklāmu Jūsu veikalam un met ēnu uz visu tirdzniecības centru "Sky&More" kopumā.

E

T terjers 22.11.2012

Atkal tie nožēlojamie kuponi!