"Vecrīga" Atpūtas kuģītis - Drausmīga atmosfēra

Nekādā gadījumā neejiet siltā vasaras dienā pavadīt laiku uz kuģi "Vecrīga", ja nevēlaties sabojāt garastāvokli! Pilns ar sīkajiem, kas spiedz pilnā rīklē, troksnis tāds, ka galva griežas!! Pat apakšejā kajītē paglābties nevar, jo tur viņi arī ir, kliedz un piedevām vēl skraida apkārt un ar skūteri brauc. Gaisa arī nav ko elpot. Vienvārdsakot drausmas, kas izmaksā €7. Siltā vasaras dienā labāk kaut vai pastaigāt vienkārši pa pilsētu vai uz laukiem aizbraukt, kur vismaz miers!

Atbilde no "Vecrīga" Atpūtas kuģītis Support Pārstāvja atbilde 18.09.2016

Labdien,
ļoti žēl, ka Jums ir sanācis šāds gadījums, mēs esam laimīgi, ka redzam bērnu smaidu un to priekus, bet ir daudzas lietas, kas nav atkarīgas no mums, ko mēs nevaram iespaidot.

Kas ir atkarīgs no mūsu puses, to mēs cenšamies darīt pēc iespējas labāk un profesionālāk - mūsu iespēju robežās.

H

Ventilators 21.08.2016

Vecāki vainīgi vai kuģa apkalpe?

Pēc būtības!?

C Chelsey 21.08.2016

:D Un Tu no tiesas vaino kuģīti? :D sīkie ir visur, viņus tas kuģis nedzemdē un neaudzina. :D varbūt arī uzraksti sūdzību par to, ka ziemā ir sniegs un ka dzīvnieki met spalvu. :D

Dr DooM 22.08.2016

Jā ''hafas'' un laukos tev govis pārāk skaļi teiks mūūū . Aizej pie psihoterapeita alni !

S sanita5 12.12.2016

Piekrītu sūdzības autoram... vasarā biju uz šo kuģi ar saviem draugiem ārzemniekiem. Bērni uz kuģa taisīja tādu troksni, ka knapi varējām vispār sarunāties vai citādāk izbaudīt braucienu.. protams bērni jau ir visur, bet toreiz pamanīju, ka bērniem brauciens ir bezmaksas, tapēc laikam viņu tur bija tik daudz. Nesaprotu arī to kā vadība var atļaut cilvēkiem uz kuģa augšējās kajītes smēķēt, jo taču dūmi iet virsū uz citiem cilvēkiem?? Pēc brauciena bija sajūta, it kā mēs būtu apkrāpti...