Atpūtas kuģītis “Vecrīga” - Pakalpojumus nesniedza!!!

Iegādājos 3 kuponus www.perkamkopa.lv Brauciens pa Daugavu ar kuģīti "Vecrīga", atbraukuši ciemiņi apskatīt Rīgu, domāju, būs viņiem izklaide- aizsūtīju uz Krastmalu, lai meklē kuģīti Vecrīga un bauda braucienu. Pirmais- kuģīša tāda NAV! blakus esošo kuģīšu personāls painformēja, ka būšot labi, ja tikai nākamajā nedēļā, bet šie esot ar mieru vest ar savu kuģīti, gaidīja 40 min-finālā visus izsēdināja, jo neesot pietiekami daudz cilvēku. OK, tas nebūtu nekas, nākamais plānotais laiks 14:30, bet arī nav zināms, vai brauks. Zvanījām uz kuģīša Vecrīgas kontakttālruni, tur īsti neapmierināts vīrietis atbildēja, ka kuģītis tuvākajā laikā nebūs, uz jautājumu, kāpēc nekāds info perkamkopa.lv nav iesniegts, jo kuponu var izmantot no 01.05.2014-15.06.2014, kad tika jautāts par naudas atgriešanu, jo nebrauks katru dienu uz Rīgu pārbaudīt, vai kuģītis gadījumā šodien būs un apkalpos, šis "apmierinātais" cilvēks vienkārši nometa klausuli!
Silti iesaku ar šiem neielaisties, pakalpojumu nesniedz un ir ļoti neapmierināts, ka kāds ir uzdrošinājies vēl zvanīt un ko prasīt!

Atbilde no "Vecrīga" Atpūtas kuģītis Support Pārstāvja atbilde 18.09.2016

Labdien,
Ļoti atvainojamies par šādu incidentu, jo konkurentiem, protams, vienmēr izdevīgi pateikt, ka tāda kuģīša nav un graut citu uzņēmumu reputāciju.

Ir pagājuši vairāki, gadi, kopš šis gadījums ir noticis un esam gatavi izvizināt Jūs un Jūsu ģimeni bez maksas :)

Mēs strādājam, tā, lai katrs klients izbaudītu patīkamu un komfortablu braucienu ar kuģīti - cenšamies savu iespēju robežās :)

Jautājumu gadījumā zvaniet uz River Cruises Administrāciju - +371 29896138 Jānis.