www.sudzibas.lv Varita SIA Krāpšana, algu pareiza ne izmaksāšana, seksuāla uzmākšanās darbavietā

Varita SIA - Krāpšana, algu pareiza ne izmaksāšana, seksuāla uzmākšanās darbavietā

Sākot strādāt šajā darbavietā, man patika viss darba process. Nekas neliecināja, kad šī darbavieta kļūs par manu lielāko murgu, pēc šausmām ko ar laiku nācās piedzīvot un saprast.
Pirmkārt, mani visvairāk izbrīnīja fakts, kad galvenais brigadieris darbavietā, bez nekādām normām pieskārās man un vairākām citām manām darba kolēģēm. Aiztika krūtis, pieskārās pie dibena, un nelikās ne zinis, kā mēs sievietes, darbinieces jūtamies. Ar mani bija vistrakāk. Vienu dienu brigadieris mani pēc mana darba beigām, uzcienāja ar alu, vārds pa vārdam, līdz izteica piedāvājumu ar viņu nākamajā dienā "aizlaist dzīvē", aizbraukt pie jūras pirms pirms darba un pavadīt ar viņu laiku. Es kā muļķe piekritu. Kad bijām nonākuši pie jūras. Viņš mani ieveda mazā piejūras mājā, piedāvāja sidru un pēc tam sāka man uzmākties. Pirmajā reizē es viņam pateicu, lai mani neaiztiek, bet pēc tam, nedēļu vēlāk viņš mani uzaicināja uz mājām, piedzirdīja ar alkoholu un lika veikt seksuālus aktus ar viņu. Tā tas turpinājās pus gadu. Līdz es tam pieliku punktu dažas dienas atpakaļ, jo vairs neizturēju. Uzrakstīju atlūgumu.
Otrkārt, šī darbavieta normāli neizsniedz darba algas. Neizsniedz visu naudu uz konta, kas būtu jāsaņem. Plus pusi algas nācās saņemt uz rokas (melnajā naudā), bet nereti no izrēķinātās algas, kas bija jāsaņem, daļa vienmēr trūka, nezināmu iemeslu pēc.
Nevienam neiesaku strādāt šajā darbavietā! Ja šis viss liekas normāli, tad tā itin nemaz nav!

Papildināts Navlietotājvārds 25.11.2023

Lūdzu,izņemt šo sūdzību.

K Klientamnavtaisnība 23.01.2019

Vai nu tas ir fake, vai autore galīga muļķe. No sākuma tevi čamda, tu negribi, bet klusē. Tad tevi uzaicina uz alu, tu negribi, bet ej. Tad uzaicina uz jūru, tu negribi, bet brauc. Tur tu atkal dzer, tevi lauž uz seksu, tu negribi, bet dod... un tā pusgadu. Nevajag tikai runāt par psiholoģiju, bailēm un stokholmas sindromu.

really? 23.01.2019

Jaa,kaa tad,neticu,ka kads ir tiesam tik tink tink pratiinja,lai so visu dariitu...

Atgādina veco anekdoti par braucienu uz Parīzi.
Sieva atgriežas no Parīzes un stāsta vīram:
"Mūs veda uz Elizejas laukiem un tur mūs visas, izņemot Mārīti, izvaroja. Tad mēs bijām Luvrā un tur arī mūs visas, izņemot Mārīti, izvaroja. Pēc tam uzbraucām Eifeļa tornī un tur arī mūs visas, izņemot Mārīti, izvaroja."
Vīrs neizpratnē: "Un kāpēc tad to Mārīti neviens neizvaroja? Viņa ko, ir tik briesmīga?"
"Nē, viņa vienkārši negribēja..."

Pārdеvējs© 23.01.2019

Atslēgas vārds - muļķe, ko pati esi minējusi tekstā

T Tvoja mamačka 24.01.2019

a tu ar mani negribi padrāsties? Nē nu tīri intereses pēc.. Varbūt tu forša čiksa esi