Valters Gencs - Krāpšana

Krāpnieks. Norvēģu investors vēlējās investēt mūsu uzņēmumā, taču, kad piedāvājām darījumu organizēt ar itkā pazīstamā Valtera Genca biroju, investors vispār atteicās tālāk vest sarunas, jo šis advokāts pazīstams kā blēdis, nodokļu nemaksātājs un dažādu offšoru shēmu praktizētājs. Skandināviem tāda blēdīga biznesa prakse vispār nav pieļaujama. Iesaku visiem izvērtēt sadarbību ar šo "advokātu", lai neapdraudētu savus biznesus.

J james.investment 29.01.2019

Cilveks, kurs samelo otram ar taisnu seju, nemaksa nodoklus. Ari ir pieredze, kad aizbiede investoru, jo rada prieksstatu par Latviju ka par nodoklu nemaksataju valsti un pats ir lielakais melis ko visiem.

E elza.diapharm 30.01.2019

izlasi www.valtersgencs.com pilnigi nenormals

V viestarts 18.02.2019

ir līdzīga pieredze, iesaku turēties tālāk no šī cilvēka!

I Inese.Process 08.07.2021

Par Gencu ģimenes koruptīvām rīcībām un mana personas koda nelikumīgu izmantošanu.

Savukārt pret mani pārstāvji lietā Eva Genca un Valters Gencs nodarīja smagus likumpārkāpumus, par kuriem atbildību paredz Krimināllikums, ar varu piespiežot un ex parte aizlieguma rezultātā sarunājot , lai no Panamas Republikas un Māršalu salu likvidētas ofšora firmas caur maniem kontiem šķietama aizdevuma aizsegā tiktu atmazgāta pārstāvamā noziedzīgi gūti finanšu līdzekļi, saistībā ar kuriem prasītājam - pārstāvamam no valstu Komercreģistriem nav pilnvaru rīkoties ar ofšoru firmu finanšu līdzekļiem . Varu uzrādīt tiesībsargājošas institūcijas atzinumu par manas sūdzības pamatotību.
Ievērojot , ka spriedumu rezolutīvajās daļās nav prasītāja bankas konta numuru , man tika liegta pat sprieduma labprātīga izpilde 10 dienās (piemēram, lai manā vietā samaksājot citai personai es mierīgā gaisotnē būtu varējusi turpināt cīnīties pret E.Gencas un V.Genca pastrādātiem likumpārkāpumiem) un pārstāvji E.Genca un V.Gencs noorganizēja, lai man naudas atmazgātāja - prasītāja bankas konta numurs taptu zināms tikai tad, kad jau ievesta izpildu lieta nolūkā sagādāt pazīstamai tiesu izpildītajai amata peļņu ap deviņiem tūkstošiem euro (7 tūkstoši 2020.gadā + 2 tūkstoši 2021.gadā). E.Gencas un V.Genca rīcībā ir korupcijas pazīmes un mana personas koda nozagšana un ievietošana ofšoru firmu safabricētos finanšu papīros.
Katru savu vārdu varu pierādīt ar dokumentiem.
Būs ilga tiesāšanās pret Evas Gencas un Valtera Genca izdarītiem likumpārkāpumiem, nozogot manu personas kodu un ievietojot safabricētu ofšoru firmu papīros.
Inese K.