www.sudzibas.lv Valsts policija Par privātpersonas teronizēšanu

Valsts Policija - Par privātpersonas teronizēšanu

Esmu vairāk kārt rakstījusi sūdzības policijai aviācijas ielā 15 par to kad tiek teronizēta mana privātā dzīve to ka kaimiņi ar saviem draugiem sadarbojas un 15 gadus mani taranē morāli tika sabojātas manas durvis kurā bija ievietots serkociņš un moment līme zinu vaininiekus Dzeņu Iela3 dzīvokļi 83,86 tas man no meitara puses piecu minūšu laikā izmaksāja 55,00 eiro lai vaininieki man skādi samaksātu tā arī nekas netiek darīts vēršos lai tiktu pieņemti mēri un gribu uzdot jautājumu par dažu policiju nelaipnību kuru nesen piedzīvoju.

RAMONA👀 22.02.2019

Ja iemācītos rakstīt un lietot pieturzīmes, tad policija saprastu ko savos iesniegumos raksti un varētu tev palīdzēt.

L Leira 22.02.2019

Var rakstīt ka grib, policijai poh*ij. Kad tik savējos un ierēdņus atbalstīt, pārējie pakļauti iznīcināšanai.

Оккупант 23.02.2019

Отче наш, сущий на небесах! Да святится имя Твое; да приидет Царствие Твое; да будет воля Твоя и на земле, как на небе; хлеб наш насущный дай нам на сей день; и прости нам долги наши, как и мы прощаем должникам нашим; и не введи нас в искушение, но избавь нас от лукавого. Ибо Твое есть Царство и сила и слава во веки. Аминь.

S sems 08.03.2019

Manuprāt, tur vajadzīga medicīniska veida palīdzība, ja "kaimiņi ar saviem draugiem sadarbojas un 15 gadus mani taranē morāli tika sabojātas manas durvis kurā bija ievietots serkociņš un moment līme"
Mums kaimiņu daudzstāvu mājā dzīvo viena tāda tante, kas guļ pa naktīm paštaisītā stikla zārkā, jo tad kaimiņi ar zeķēm galvās nevarēšot ielīst pie viņas dzīvoklī un viņai nodarīt pāri. Pa dienu staigā ar foliju aptinusies. A palīdzēt neviens nevar ja viņa pati neiet pie ārsta. A policija pasaka, kamēr viņa neapdraud sevi vai citus tad viņi nevar piespiedu kārtā vest uz psiheni. A kaimiņiem ko gaidīt? kad viņa atgriezīs gāzi un piešķils sērkociņu?

Apolonijs 08.03.2019

Valsts Policijā strādā ap 80% nekompetenti cilvēki. Par ko vispār mēs runājam...

Оккупант 11.03.2019

ugu! ar jūsu atvērto eb..lu to var redzēt.

T TavaMamma 22.05.2019

VP jau labprāt, droši vien, palīdzētu , bet viņi ne vārda no tevis teiktā nesaprot.

E eindman 29.08.2020
Krāpšanās

Automašīnas numurs KU-2029
Centās ieskaidrot ka braucu ātrāk par atļauto.
Prasīju lai uzrāda video ierakstu apcirtās un pateica lai nākošoreizi nerunā pretī!

S Sudzibas.lv Admin 15.09.2020