www.sudzibas.lv Valsts policija Nepareiza apkalpošana

Valsts Policija - Nepareiza apkalpošana

Labdien. Braucu cauri saldus pilsētai, un apstādināja mani 2 jauni policisti- viens mazāka auguma, otrs garāka auguma, pārbaudīja dokumentus un lika pūst trubiņā, kuru pēctam noslaucīja ar parasto salveti. Nav zināms vai pirms tam ir slaucījis trubiņu vai nav. Un salveti uzvilka no kabatas.

C

Работяга 24.06.2017

Пипец вот это полиция в наше время!

"kuru pēctam noslaucīja ar parasto salveti." - ņemot vērā reida apmērus, burvju salvetes laikam bija beigušās.
"Nav zināms vai pirms tam ir slaucījis trubiņu vai nav." - steidzami pieprasīt, lai PVD viņiem uzliek par pienākumu paškontroles lapās reģistrēt katru trubiņu slaucīšanu.
"Un salveti uzvilka no kabatas." - iedomājieties - NO KABATAS!, nevis no deguna, nevis no auss, bet NO KABATAS!

C critical thinker 24.06.2017

jautri, ne jautri, bet caurulītes ir vienreiz lietojamas un jāmet ārā. var jau būt, ka policists bija ar tīrību apsēstais :D

C critical thinker 24.06.2017

un caurulīte ir jāizņem no iepakojuma vadītāja acu priekšā. ja tā nebija, tad - pārbaude nederīga.

V vasara123 24.06.2017

Trubiņas ir vienreizlietojamās, tās šofera acu priekšā jāizņem no iepakojuma un jāuzliek uz alkometra. Tas nozīmē, ka slaucīšana ar salveti nav pieļaujama- ja tā notiek, tas ir rupjš pārkāpums, jo netiek ievērotas higiēnas prasības attiecībā uz cilvēka veselību. Nav nevienam jālieto trubiņa, kuru pirms tam vismaz 10 citi jau ir nolaizījuši un atstājuši savu baktēriju kokteili. Jums par šo pārkāpumu ir jāziņo policijas vadībai. Un atrunas, ka svētku laikā ir ļoti daudz vajadzīgs šādu trubiņu, bet tās maksā naudu, neiztur kritiku. Tām ir jābūt vienreizlietojamām, un punkts.

C critical thinker 24.06.2017

bet, lūdzu, sauksim tās latviski - caurulītes! Tā jau valoda ir piesārņota.

A Ampelmanis 24.06.2017

Kādas vēl caurulītes? Policijas aprīkojumā tādu alkometru nav. Jau vismaz 3.gadus ir bezkontakta alkometri.

S Stenlijs 26.06.2017

Bezkontakta ir tikai pirmajam mērijumam. Bezkontakta neder soda uzlikšanai.

R Robyn 26.06.2017

Arzemes par to man kaiminji reiz sataisija lieku breku medijos!

smejiesvesels 26.06.2017

Vairs jau caurulīšu nav, pūš no attāluma aparātā, cauruli liek tikai tad, ja ir aizdomas par to ka vadītājs lietojis, jeb, noblakussēdētājā nāk tāds " vihlops" ka uzrādās alkometrā. Jaunie alkometri ir ļoti jūtīgi, uzrāda pat tad, ja nupat logu šķidrums špricēts.

Via nu ceka 3 bija dzēris vai arī no mašīnas vējoja perigars!:)

S sems 08.03.2019

Es saprotu, ka "cepiens" ir par to, ka salvetes bij parastās nevis antibakteriālās? Lab, bet jebkurā gadījumā šoferim ir tiesības pieprasīt policijas darbiniekam lai alkometra vienreizlietojamā alkometra "trubiņa" tiek izpakota no hermētiskā iepakojuma pirms pārbaudes.Ja tādas nav tad šoferim ir tiesības pieprasīt lai viņu nogādā tuvākajā medicinas iestādē alkohola koncentrācijas pārbaudei.

C cietušais235 15.10.2019

Jā vienkārši daži klauni komentē " no kabatas neviss auss", nākamreiz es tev reņģi izvilkšu no kabatas un likšu apēst tad nerunāsi gan. Citi jau nekad nemazgājās tāpēc kur atšķirība.