www.sudzibas.lv Valsts policija Rupjš policists

Ceļu Policija - Rupjš policists

Ceļu policijas darbinieks Viktors Ļedņovs apturot mūsu auto uzvedās ļoti rupji. Sākumā, kad mēģinājām viņam pateikt, ka nestāvējām uz dzelzceļa sliedēm viņš ieteica šoferim "palasīt noteikumus, varbūt būs gudrāks". Pēc tam atteicās man atbildēt uz jautājumu, vai varam redzēt video ierakstu, sakot, ka runā tikai ar šoferi, ka viņam uz maniem jautājumiem nav jāatbild. Uz jautājumu vai varu aiziet uz tualeti man atbildēja, ka nedzird, ko es saku, jo skan mūzika un mašīnas braukā, lai gan pirms tam visu dzirdēja.

Papildināts Helēna098 16.11.2016

Kārtējā briesmīgā policijas darbinieku attieksme.

H

R Ritvars 16.11.2016

Rakstiet sūdzibu ceļu policijas priekšniekam.

H Helēna098 19.11.2016

Par to es biju domājusi, bet skatoties sūdzības ieniegšanas procedūru, saprotu, ka tā īsti sūdzēties par attieksmi nemaz nav iespējams, tikai par pārkāpumiem, vardarbību. Šajā gadījumā nekas tāds nebija. Sakiet, lūdzu, vai to ir iespējams darīt šajā gadījumā, jo labprāt to izdarītu. Kā arī, kas tieši man jādara?

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 21.11.2016

Uzrakstiet privāti: [slēpt]@inbox.lv - mēģināšu palīdzēt!

A awesome 17.11.2016

Скажи спасибо, что не послал

C cietušais235 15.10.2019

Nav brīnums, man tāpat gadījās, cilvēki policijā nemāk izturēties kā cilvēki, brīnās ka visi bēg no šejienes, varbūt pārāk daudz ietekmes no Padomju savienības.