www.sudzibas.lv Valsts policija Neizskaidrojamās zīmes

Ceļu Policija - Neizskaidrojamās zīmes

Tris vārdos izstāstīt nesanāk, bet pacentīšos.

Laiciņu atpakaļ mani pašvaldības policists sodīja ar naudassodu, par to, ka novietoju savu auto zem zīmes stāvlaukums ar papildus zīmi "tikai ar atļaujām".Nekas šinī stāvlaukumā neliecina, ka šis laukums kādam piederētu, jo tu atrodās frizētava, blakus ceptuve kulinārijas izstrādājumiem, uz ēkas pat redzamā vietā, nav norādes kam tā pieder, bet uz zīmes uzrakstīts "tikai ar atļaujām!!!
Ar kādām- nu nekādas info, bet sodu liek, es griezos CSDD rakstiski, saņēmu atbildi, ka zīme nav pareizi noformēta.Pēc kā griezos pašvaldības policijā, lai atceļ uzlikto sodu, bet shie brašuļi ņem un pārraksta protokola tekstu vairākas reizes un atsūta atbildes veidā, pat pārkāpjot likumu, neievērojot noteiktos termiņus atbildes došanai, informē, ka sodu neatceļ un lai griežos tiesā !To es arī darīšu, bet vai nebūtu vienkāršāk noformēt zīmi saprotami un netraucēt tiesu ar sīkumiem?

Tad rodās jautājums? Ja CSDD nergulē ceļu satiksmes drošību, tad kas to dara, kas atbild par zīmju uzstādīšanu un to pareizību? Vai tiešām Pašvaldības policijas darboņiem CSDD lēmums ir pie vienas vietas? Vispār tā izklausījās kad biju iesniegt iesniegumu policijas šefs pat palika nikns, ka nenosucu CSDD darbinieka uzvārdu, kurš mani konsultēja, jo redziet viņam ir pazīstams jurists no CSDD kurš to darbinieku noliks pie vietas, pat atlaidīs no darba, jo kā viņš tā var nepareizi runā, tad re kā P. šefam visur savi darboņi vajadzīgie pazīstami, bet ak vai, atbilde no CSDD pavisam pretēja izrādijās:DD

Tad varbūt CSDD ir jāizformē un PP darboņiem jadod groži rokās un varēs sodīt pa labi un pa kreisi, kaut kā stulbi sanāk??? Ja nav slinkums apskatiet Sadovņikova ielas 13 stāvlaukuma zīmes vienkāršs sviests!

T Tar 10.03.2008

Opa--- tak oni taaaam, shtrafujut. Mne kazhetsja eta stojanka prinadlezhit, magazinu, kotorie santehnikoj torguet. Nu a Policija kak obi4na 4init proizvol... Ih nikto ne uvazhaet da i ne za 4to.

I iriwka373 26.04.2013

da oni voobwe obnagleli, mi toze s nimi vo dvore vojuem, valsts policija ne trogaet a kakojto pashvaldnieks nam 2 dnja podrad nalepil wtraf pri 4em odin i tot ze, da ewo i protokol sostavil nepravilno dvazdi...vot napisali bumagu v ih zavedenie, teperj zdem!!!Zlosti ne hvataet, platim bewenie nalogi v tom 4isle i zemelnij, mawinu stavim nikomu ne mewaja, tak muz ewo i jami zadelal okolo doma, raskatanuju za zimu travu zagrabil, zimoj sneg 4istil i vot tebe spasibo nazivaetsa!!! Inspektor Valerijs PETKO delaet vse vtihuju, boitsa javno!!!nam wtrafi v 5 utra nalepil, a segodnja sosedskoj mawine voobwe potihomu sdelal, esli on voobwe eto li4no delal, t.k daze mawini nikakoj ne podjezalo!!!