Valsts darba inspekcija

Valsts Darba Inspekcijas mājaslapā ir norādīts tālrunis, kur piezvanot it kā var saņemt bezmaksas konsultāciju. It kā ir tāpēc, ka šīs bezmaksas telefons ir it kā visu laiku aizņemts, bet visdrīzak VDI darbinieki vienkārši ignorē telefona zvanus uz šo numuru. Bet VDI juridiskajā nodaļā sēž elektriķi (pēc viņu vārdiem), kuri, protmas, nav kompetenti sniegt konsultācijas un arī nedara to. Tātad atkal sastopamies ar gaījumu, gad valsts institūcijas negrib sadarboties ar sabiedrību un liek tam dažādus šķēršļu, kaut sadarbība ietilpstu šīs institūcijas pienākumus, kā tas VDI gadījumā.

A arta arnesa 23.09.2008

Es arī šodien centos sazvanīt-nekas nasanāca!!!

L laura 06.11.2008

man radusies kada problema saistiba ar dabu un velejos rit zvanit uz so numuru, lai pakonsultetos, bet laikam jau nebus nemaz verts zvanit... bet tomer megjinasu. varbut ka izdosies!!!

A Aleksandrs 06.11.2008

rakstiski vajag un lai dod atbildi, kopiju sev paturet, bij darisanas ar darba inspekciju, esmu vilies, versos VID-a, tad tik lieta savirzijas uz labo pusi.

I Ināra 03.12.2008

Es arī tikko vairākas reizes mēģināju sazvanīt - visu laiku iz aizņemtā līnija - diez - vai tur speciāli ir vienkārši nocelta klausule?

J joko 03.12.2008

Latvija- liela. bezdarba līmenis un atlaišanas- aug. Šis tel. ir bezmaksas.Tad, kā jūs domājat- Latvijā ir tikai 5 cilv.??Un tajā skaitā-JŪS??Tas ir pilnīgi dabiski, ka viņiem ir karstais telefons.
Man ir bijusi saitsība ar VID 2 reizes. esmu pilnībā apmierināta. Zvanīju vinereiz pa telefonu. Un vienreiz biju pie viņiem personiski.

A aggressive 03.12.2008

Joko: te neiet runa par VID, bet gan par VDI...
Saprotu, ka telefons ir bezmaksas, bet domaju, ka visi butu ar mieru maksat, lai tik taja sasoditaja VDI kads paceltu klausuli!!!

J joko 03.12.2008

Sorry sajaucu- biju arī domājusi VDI...Nu es domāju ka cilvēki vairums arī zvana, tapēc ka tas ir bez maksas. Ir tādi kasīgi cilvēki, kuriem gribas pazvanīt kādam un pakasīties, vēl jo labāk, ja tas ir bezmaksas.
es ieteiktu tur uz vietas aiziet un visu sev interesējošo pajautāt. Piem. mana problēma tika atrisināta vienas dienas laikā.

J jancis 15.12.2008

es gan sazvaniju jo zvaniitaaju daudz jacenshaaas un tad jau sanaaks

J Juris 15.12.2008

Murgs un viss!

S Signe 04.02.2009

Man ir jautājums - Kur būtu jāgriežās ar tādu jautājumu:Ko darīt, ja Valsts uzņēmumā, budžeta iestādē ir nodarbinātas personas, kuras reāli tur nestrādā, bet algu saņem... vai darbā noformēts dēls - strādā viņa vietā tēvs un algu ieskaita dēlam??? Valstī ir bezdarbs- bet tai pašā laikā, tērējam līdzekļus, kas it kā oficiāli pienākas pēc darba līgumiem (ar ''mirušajām'' dvēselēm).Vai vadītājs, kurš skaitās amatpersona - drīkst pieņemt darbā savu dēlu, kuram ir 19 gadi un izglītība 7.klases??? Dokumenti par dotā brīža ieņemamo amatu šim cilvēkam ir pirkti!!!

L Liene 12.03.2009

Iesaku zvanīt uz parasto tālruni (ne bezmaksas), kas norādīts konsultācijām. sazvanīju uzreiz un man laipns vīrietis visu nepieciešamo izskaidroja...

A arviskalnins 23.03.2009

Mus darba notika statu samazinasana, algu izmaksaja, bet atlaisanas pabalstu ne, sakot ka nav naudas. Ko darit?

E ES 23.03.2009

Es kadu nedelu dien diena meginaju sazvanit valsts darba inspekcijas konsultantu pa noradito tel., bet ne kaa tada sajūta, ka telefona klausule ir vienkarshi nolikta uz galda, tā sakot lai konsultāciju tīkotāji netraucē dzīvot! Un tad kad klausule atskaneta ilgi gaidītais saukšanas signāls uz reiz kads pacēla un ātri nometa klausuli, nesaprotu, ja tur nav cilvēka, kas sniedz tās konsultācijas, tas vienkārši 'būtu noņēmuši relāmu un nemuļķojuši cilvēkus un ja tik tiešām ir tik daudz to cilvēku, tad būtu uzlikuši vēl kādu telefonu.
Un piezvanot uz parasto nr., man laipnā balsī pateica, ka viņi konsultācijas nesniedzot un lai zvanot pa konsultācijām norādīto nummuru.

A andris 05.07.2009

Zvanu tur jau veselu nedēļu, varbūt vajag lai Tautas Balss pamēgina?? Varēs nofilmēt kārtējo stostekli, kurš čakli strādā un nesaprot kāpēc nevar sazvanīt.

I Ieva 23.07.2009

Es centos sazvanīt un man sanāca. Atbildēja laipna sieviete un ieteica ko darīt manā situācijā.

I Ina Ābeltiņa 31.08.2009

Bet ko darīt ja pilsētā kurā dzīvoju VDI neatrodas?Es pat piezvanīt nevaru un aiziet ar nevaru.

V VitaStilve 02.03.2010

elgavā, Skolotāju ielā 3, LV-3001, tālr. 63090407, 63090420, 29472823, 25484746
Apmeklētāju pieņemšanas laiki: pirmdienās no plkst. 13:00 līdz 18:00 un ceturtdienās no 9:00 līdz 12:00
Inspekcijas vadītājs apmeklētājus pieņem - pirmdienās no plkst. 16.00 līdz 18.00; tālr. 29472823

Biroji

Ogrē, Ausekļa prospektā 7, LV-5001, tālr. 65047462, 27891470, 25484753, 25484754
Apmeklētāju pieņemšana – pirmdienās no plkst. 13.00 līdz 18.00

Bauskā – iedzīvotāju konsultācijas katra mēneša pirmajā un trešajā pirmdienā no plkst. 13.00 līdz 18.00, Uzvaras ielā 6 (3.stāvs, 8.kabinets). Tālr. 27891470, 28372811

Aizkrauklē - iedzīvotāju konsultācijas katra mēneša otrajā un ceturtajā pirmdienā no plkst. 13.00 līdz 17.00, Lāčplēša 1a. Tālr. 27891471, 26597324

Ja, mīļi palūgsiet, tad informaciju neatteiks, arī ja būsiet no cit reģiona.

Lai, Jums veicas!

p.s.Man paveicās!)))

J jānis 13.09.2010

Par so iestadijumu mani jau vispar mac saubas. Konkrets piemers gadu atpakal aizgaju uz Darba Inspekciju Valdemara iela uzrakstit iesniegumu sakara ar to ka man netika maksats par virstundam protams uzrakstiju un piekritu ka manu identitati neizpaudis. Pec menesa atnak vaestule, , Mes, , uzradot manam darba devejam jusu tas ir manas darba lapas ar parstradatajam stundam nekadus parkapumus neatklajam un pec neilga laika mani atlaida no darba Ir verts aizdomaties kads kontingets tur strada.

A akamtagadviegli 17.09.2010

Normāls elektriķis zina visus VDI Noteikumus un Likumus un ir kompoetents sniegt konsultāciju, visa vaina ir tur, ka konsultācijas tiek prasītas tikai "avārijas" gadījumos, kad viss jau ir noticis. Mīļie cilvēki, dzīvojiet ar skatu tuvajā nākotnē un nebūs problēmu.

P Peteris 30.11.2010

es sazvaniju pec kadas pustundas intensivu meginajumu atbildes mani satrieca uz jautajumu vai darba devejam jatmaksa obligata veselibas parbaude sekoja atbilde Ja likums to paredz. bet kad paprasiju ko darit ja darba devejs nevelas apmakset veselibas parbaudi Atbilde bija likums to neparedz ka ari turpmakas atbildes kur griezties ko darit vienmer griezieties pie darba deveja itka tas nebutu darits darba devaejs klaji ignore un darba inspekcija suta atpakal pie darba deveja