www.sudzibas.lv Vidzemes Slimnīca Varbūt kāds parūpēsies par kārtību?

Valmieras Slimnīca - Varbūt kāds parūpēsies par kārtību?

Kursh veel saka ka aarstiem vajag algas palielinaat? Ja labi prastu savu darbu tad buutu par ko padomaat. Bet Valmieras slimniicas aarsti, redziet, neprot! Nesen, slimniicaa (nepateikshu kura aarste) veica operaaciju, tachu nemaz neiedomaajaas iedot pec tam antibiotikas, kaa rezultaataa saakaas infekcija. Ar kuru galu juus domaajat?

Tagad, aizsuutiiju sanitaaro graamatinju, kad zvaniiju tad neviens nezinaaja kur vinja palikusi. visi centaas izvairiities.
Paldies Jums!Juusu deeelj es zaudeeju darbu!

Nav pirmaa reize kad par sho slimniicu ir suudzeejushies. Tik redziet tiesaa aarstus vnm attaisnos jo vinji taa teikt veic labu darbu!

Varbuut kaads paruupeesies par kaartiibu?

D

K krista 16.01.2008

Piekritu tam visam!!!

P pilsone 16.01.2008

No doh... Tev nekad nav gadījies kko pazaudēt???

Vispirms padomā par ko sūdzies, nebūs slimnīcas kur tad visi liksies??? No tiks pašam pašai kas tad jebkurš ārsts būs labs, uz rīgu 2 h vedīs pa ceļam netik sūdīgāk var palikt un ne tikai infekcijas sākties.. padomā par ko sūdzies!!!

K krista 16.01.2008

Ja nezini kas ar vinu noticis tad nespried!!! Es zinu un atbalstu!!!

K kik 16.01.2008

Pilnīgi ar visām četrām par!!!! Visi ārsti ir tā nolaidušies ka pilnīgi vēmiens nāk, māk tikai ņerkstēt. Daudzi Latvijas iedzīvotāji saņem mazāk, nekā viņi, bet tomēr dzīvo un savu darbu veic ar pienākuma sajūtu un kārtīgi, nevis kā jūs-ķep ļep un kārtībā. Ah tev ir sūdzības-paciet, man alga nav pietiekoša nevaru kārtīgi strādāt. Tad es nesaprotu priekš kam tas zvērests jālasa, ja pat to izpildīt nav spējīgi. Man ir kauns par Jums. Latvijai tas ir liels mīnuss, par ko jūs esat atbildīgi.

: :P 17.01.2008

S SPhcT 22.01.2008

Valmieras slimnica ir loti lena un bremziga atieksme...

; ;-DDD 22.01.2008

Man šaja slimnīcā nomira tuvs cilvēks un par šo faktu uzzināju tikai dienā, kad biju aizgājusi viņu apciemot, neviens neuzskatīja par pienākumu to tuviniekiem paziņot...

D Dace 28.01.2008

shitaa slimniica ir vnk murgs!
ne attieksme laba, ne darbs.
Pilsoniit..es jau mekleeju to sanitaaro bet veel nav atradusies.kad shiem zvanu, pasaka ka atbildiigais ir slims un neviens cits neko nevar pateikt.nafig taadi [slēpt]@
galvenais shiem ir nauda.darbu atstaaj nolaidiibaa.piekaast to slimniicu.manis peec var taisiit ciet!

A aiga 04.02.2008

Kāpēc jūs ejat pie tiem ārstiem??? Ja jau viņi visi ir slikti, neko nejēdz utt. Lasat medicīnas enciklopēdijas, anatomijas atlasus un uz priekšu!!! Ārstējaties paši, taisat sev operācijas... I nebūs nejēgas ārsti jums veselību sabojājuši, i nauda ietaupīsies!!!

D Dzhuulija 25.07.2016

Kam tad viņi ir domāti???? Kā mēs aizejot varam zināt kāds ir kurš ārsts?

I ina 04.02.2008

Aiga ir dakteres radiniece .Aktiva aizstave.Kur tadi cilveki radusies?

D Dace 07.02.2008

ew.
aiga.
paskaties pati.cik daudz zinjaas ir suudziibu par aarstiem par slimniicaam.
kas taa par aarsteeshanu ja nekaa nav?

padomaajat loggiski pirms dodaties pie aarstiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V Vasja 18.02.2008

Ja, visus ārstus pie sienas!!! Nošausim visus!

Cik cilvēki var but stulbi. Lūdzu pie ģimenes arstiem, tie gan paārstēs par 10 minūtem, būsiet veseli!

M marusja 21.02.2008

Ai, ai, ai, ai kaaaaaa saaaap...:))) Miilie lautini, vai tad dakteriisiem jaakriiit uz celiem Juusu prieksaa???? ASJ??? Juus veel pagaidaam dakteriisiem nemaksaajat takaa,, eiropaaaa,, :))) Bet buutiibaa vainu jaasaak mekleet paaris staavus augstaak pie prieksniekiem, nevis pie dakteriisiem.... Nav jau kam straadaat.... Ja dakteriitis paaris reizes nedeelaa redz savu gimeniiti un rukaa, lai tik vareetu nomaksaat par dziivokliiti un nopirkt drusku paeest, tad, ko JUUS veelaties???? Kaadu attieksmi???? OI, JAA, MEES JAU TAGAD EIROPAAAAAA :))) UN DAKTERIISIEM JAAKLANAAS JUUSU PRIEKSAAAA :))) Bet, KURS padomaas, ka dakteritis ir taads pats vien cilveeks, kaa JUUS!!! :))) NJU, pastraadaajiet kaut vienu meenesi VINU vietaaa!!! AI, AI, AI, kaa saap..... :)))

M marusja 21.02.2008

Hm, jokaini!!!! A, es biju pie arsta, nu, pie ta ginekologa :) Nu tik laipns, biksites novilka, apguldija... nu tik laipns, kaut ko iebaza, izvilka, tad atkal iebaza... Nu man ta iepatikas, tik laipns tas dakterits, vardu trukst!!! :)) ... un ta cena, ta cena, nu tik lets prieks sanaca!!!! Brauksu atkal uz Valmieras slimnicu, pat majas nesezas vairs... Luk, ta tik ir laipniba! Paldies Valmieras slimnicai!!! :))

O o 24.02.2008

:))))

B bgb 24.02.2008

xi,xi,xi :)))

R Raeina 19.03.2008

Katrā ziņā Uzņemšanas nodaļā attieksme prwt pacientu ir vienkārši šokējoša!!! Biju lieciniece tan, kā dzemdētāja 3x lūdzās personālam, lai viņu ved uz nodaļu, jo sākas dzemdības. Taču viņai pakaļ atnāca pēs 20 min.!!! (nepārspīlēju), kad viņas vīrs sāka zvanīt kādiem pazīstamiem Valmioeras dakteriem, lai tie sāk savējos sapurināt!

O o 19.03.2008

Raeina, ko murgo, aizej izgulies labaak!!!Vai tu esi galiigais beerns, a!???? Tev veel skolaa vajag pamaaciities gramatiski rakstiit!!!Atnaac pie manis uz uznemsanu, pienemsu tevi un panemsu tevi peec pilnas programmas, xi, xi, xi

S sane 19.03.2008

Pirmo reizi dzirdu, ka san itāro grāmatiņu kaut kur sūta! Absolūts murgs...

D Dace 09.05.2008

zin aiga.
es neeju.censhos neiekrist slimiibaas jo zinu ka neviens no aarstiem neruupeesies lai uzlabotu manu veseliibu!!

Janka.jaa piekriitu-aarsti arii tikai cilveeki bet ja ir taadu profesiju izveeleejushies tad jau tomeer vinjiem patiik savs darbs??!
nav jau uzreiz uz celjiem jaametas.vnk es sagaidu atsauciibu.nevis taa ka es aizeju lai paprasiitu informaaciju bet man pasaka ka nav laika?!what a f..?
jaa.vareetu pastraadaat.es vismaz neraadiitu to vienaldziigo attieksmi!!!
par dzemdiibaam veel jo trakaak.mana maasa guleeja slimniicaa uz saglabaashanu, nedeelju noguleeja un atbildi uz jautaajumu- vai var braukt maajaas, sanjeema taadu- man vienalga!no veseliem trim aarstiem! nu neko aizbrauca arii un naktii saakaas priekshlaiciigas dzemdiibas!stuylbums!!!