A Antra 26.01.2007

Mani loti parsteidz shads negativs vertejums par dr.A.Blumbergu un nevaru tam piekrist,jo taa ir visistaka neslavas celsana labam arstam.Ka bijusi paciente,varu apgalvot,dr.A.Blumbergs ir loti profesionals,kompotents un iejutigs -ar lielu pacietibu un rupibu izskaidro katra pacienta problemu un arsteshanu.Lai veicas shim brinishkigajam un jaukam arstam!

I ilva 30.12.2007

Arī man ir ko teikt par Valmieras uzņemšanas nodaļu. Vakar sanāca tur pabūt un iespaids ir ļoti negatīvs un tā, diemžēl, nav pirmā reize, kad gribas par šo nodaļu izteikt savu viedokli un es nebūt neesmu vienīgā. Pirmais šoks jau bija par to, ka divas no darbiniecēm sēdēja atpūtas telpā, skatījās televizoru un tikai pēc min. 6-7(reklāmas pauzē) iznāca no turienes, lai sāktu strādāt,vēl cita darbiniece pa mobilo telefonu norunāja 30. min. Staigāja pa gaiteni un apsprieda kādas dāvanas un kur iegādāties. Zinu, ka daudzās iestādēs notiek darbinieku izglītošana par attieksmi pret cilvēku un darbu.

S Sanita 03.01.2008

Paldies Dievam, nav vēl nācies nokļūt ķirurgu rokās, tāpēc neko sliktu vai labu nevaru komentēt, bet par Dr.Blumbergu esmu dzirdējusi tikai labas atsauksmes. Tomēr piekrītu ''Antras'' komentāriem par slimnīcas uzņemšanas nodaļu...tas tiešām ir kas neredzēts. Pati 2 reizes esmu pārliecinājusies par darbinieku bezatbildību, teikšu droši, nolaidību un neprofesionalitāti (šeit nedomāju ārstus, bet vidējo personālu). Arī paziņu lokā vairākkārt ir pārrunāts šis jautājums un visi kā viens atzīst, ka šajā vietā ir vajadzīgas krasas pārmaiņas, jo tā tomēr ir vieta, kur jāstrādā cilvēkiem ar augstu atbildības sajūtu un vismaz uz brīdi jāprot uzlikt sapratnes un iejūtības masku. Arī vadībai beidzot jāreaģē uz absurdo situāciju, kā nekā maksājam nodokļus ne jau tāpēc lai dzīves tajos ne pašos patīkamākajos mirkļos kāds par mums ņirgātos...tā nu tas ir.

V vvvvvvvvv 03.01.2008

Nu par uzņemšanas nodaļu piekrītu, bet ķirurgi valmierā ir paši labākie, pilnīgi nekādu sūdzību!!!!

D Dace 23.05.2008

ANtra.varbuut tad dr.Blumbergs bija atnaacis no atpuutas.laimiigs un speeja uzklausiit un paskaidrot.bet jav peec n-taa pacienta saaka gruziities.
nav pirmaa reize kad redzu kadi ir aarsti.pat seedeeju un skatiijos kaa traumotologs Veevers uzpiipeeja, parunaajaas ar kolegi un tad tik naaca pie pacienta.kaut gan jau stundu ieprieksh biju pie vinja un atbildi sanjeemu-tuuliit ieshu.
piip.personaals nekaads labais ar nav.
tik tieshaam.ja ir taada profesija tad ludzu ari atbildiibu!!!
veel daudz ko varu pastaastiit bet tas jav izklaastiits citaa sadaljaa.

A anete 06.01.2009

Man tāds jautājums - Dr. A.Blūmbergs vispār kautko jēdz no medicīnas??? Tā izskatās ka NĒ! Vismaz no citiem dzirdot daudz sliktu par vinju, ...
kā vinjsh vispār var suutiiit bērnu lai vinjam uztaisiiitu 10 rentgena bildes vienā dienaaa... tas tač ir nāvējoši taa jau var dabuut audzeeeju, a to vonjsh laikam nezina... :( vienas vieniiigas šausmas.

Z zina1322 20.10.2018

Kāds ir dr. ķirurgs A, Lepiksons? Gaidāma operācija, vēlos zināt, cik ļoti var uzticēties!

A Anna enostere 28.07.2019

Superīgs!
Kā cilvēks- saprotošs ar humoriņu un tāds mierlīmīgs.

Ka ķirurģs arī.labs. jebkurā diennakts laikā ja ir kadas problemas var sazinaties ar vinu