Valmieras ātrā palīdzība - Nolaidība

Pagājušajā sestdienā, biju laukos, netālu no Valmieras. Nācās izsaukt ātro palīdzību priekš 76 gadu vecas kundzes, kurai bija ļoti slikti. Ātrās palīdzības mediķi izmērija tikai asinsspiedienu un pateica ka šī kundze ir vesela. Šie mediķi bija 2 sievietes. Pajautāja kāpēc vispār mēs vinas izsaucām, ko mēs gribot lai viņas dara. Viņas jau esot bijušas divas reizes, šo kundzi vajagot sūtīt uz strenčiem nevis uz slimnīcu. Vēl noteica ja gribam lai ved uz slimnīcu, lai saucam taksi. Sāku strīdēties pretī, jo nesaprotu kā mediķi var atļauties tādu attieksmi. Beigu beigās viņas piekrita aizvest šo kundzi uz slimnīcu. Taču šī kundze kurai bija nepieciešama palīdzība, nevarēja pastaigāt un viņa bija jānes. Prasiju lai viņas aiznes kundzi uz mašīnu. Abas sievietes iekāpa mašīnā un aiztaisija durvis, teica lai nesam paši, tas neesot viņu pienākums. Viņas pat durvis netaisīja vaļā. Tikai kad pajautāju vai man būs pa logu jāliek mašīnā, šoferis izkāpa no mašīnas, atvēra durvis un palīdzēja aiznest kundzi uz mašīnu. Izrādas ka šai kundzei žultspūslī bija pus litrs strutas. Kā gan mediķi var noteikt vai cilvēks ir vesels, izmērot tikai asinsspiedienu!? Cik man zināms, neviens cilvēks savā darba vietā nedrīks šādi izturēties pret cilvēkiem. Kā tik svarīgas profesijas pārstāvji var atļauties šādu attieksmi!?

A Ass27 28.04.2016

, pietaisi muti! Lai nu par ko, bet par medikjiem nesudzetos. Un 2 sievietes, kas, sievietes nav medikji? Priecajies, ka vel vsp ir kas atbrauc...

A Anita123456 29.04.2016

Ja šie mediķi pildītu savus pienākumus, nevis atteiktos cilvēkiem palīdzēt, tad nemaz nebūtu par ko sūdzēties. Šādus cilvēkus par mediķiem nevarētu saukt.