Vairis Muižnieks - Dz ivokļu īre

Darbojas dzīvokļu krāpnieks, Vairis Muižnieks 1989. g dzimis kas it kā izīrē dzivokli Salaspilī, pats ar sievu dzivojot Daugavpilī un Salaspils dzivoklis tukšs tāpēc izīrē. Norunājot visus sīkumus ir jāiemaksā 100 euro drošības nauda it kā par notāra pakalpojumiem, īres līgumu redzēšu tikai pie tikšanās un tad kad bus samaksāta drošības nauda un īres nauda 150 euro par pirmo mēnesi. Tika uz konta šim cilvēkam samaksāti 100 euro ar norunu, ka atsutis īres ligumu uz e pastu izlasit pirms tikšanās, tas netika izdarits no vina puses, zvanot norunātajā laikā tikties Vaira Muižnieka telefons atslēgts. Uzmanieties no šī krāpnieka!

J

J Jamaica 23.05.2015

Piebildīšu, ka pārbaudot dzīvokli, kuru izīrē Vairis Muižnieks tas izrādās apdzīvots, iekšā dzīvo cilvēki un viņi teica, ka mēs esam 10 cilvēki, kuri nāk uz šo adresi skatīties dzīvokli, dzīvokļa saimniece ir pavisam cita nevis Vairis Muižnieks.

R Rintintins 24.05.2015

Kā vispār neredzētam personāžam var sūtīt naudu.. + vel ja apartamenti nav redzēti. Naivi.

L lauraer 25.05.2015

Super, paldies par info! Pati arī nu pat kā gandrīz uz viņu uzķēros! Biju ievietojusi sludinājumu, ka meklēju dzīvokli Ikšķilē, viņš man atsūtīja uz e-pastu bildes, dzīvoklis ļoti skaists, cena super, pats dzīvo Daugavpilī. Gribot izīrēt pēc iespējas ātrāk, bet būtu vēlams visu nokārtot vienā "braucienā", jo ceļš no Daugavpils uz Ikšķili tomēr maksājot naudu. Naudu par 1.un pēdējo mēnesi puisis neprasa, viss kas startam esot nepieciešams ir eur 100, kas nepieciešami notāra izdevumiem, par līguma sastādīšanu.
Pēc tam tā interesanti palika - neesmu redzējusi dzīvokli, uzreiz nauda jāskaita, kaut kā dīvaini. Nu domāju zvanīšu Vairim un teikšu, čali sorry, bet gribu tomēr redzēt, par ko maksāju. Zvanu 3 dienas no vietas, bet Vaira tel. kā klusē tā klusē. nr. uz kuru zvanīju ir 24841676. Beigu galā, iemetu Vaira Muižnieka vārdu uzvārdu google, un redz kas parādās ! Super! Paldies Jums milzīgs, ka nopublicējāt!
Tātad Vaira dati:
Vairis Muižnieks
Pers.kods 010889-10038
Bankas konts : LV27UNLA0050023051348
Tel.nr. : 24841676
Epasts : [slēpt]@inbox.lv

Vēl priecājos par to, ka man visas tel. sarunas ierakstās. Jamaica, ja vēlies rakstīt iesniegumu policijai, uzraksti savu epastu, lai varam sazināties!

Zemāk pievienoju bildes no dzīvokļa, "Tīnužu 9, Ikšķilē"

J Jamaica 25.05.2015

Nu tādas bildes viņš man sūtīja par dzivokli Salaspilii, tātad čalim dzivokli ko izīrēt ir vairāki, bet bildes vienas un tās pašas:( viņa telefons joprojām klusē. Krāpnieks parastais.

L lux_deux 30.05.2015

I mne predlozil, no ja proveraju vseh na prochnostj, Ego nomer 24798851

Predlogal snatj kvartiru v IMANTE

V Viedoklis2015 30.05.2015

Labvakar!
Vēlos dalīties savā šodienas pieredzē par šo pašu krāpniecisko darbību. Man tika piedāvāts izīrēt dzīvoklī Rīga, Kuldīgas ielā par īres maksu 150 eiro mēnesī+100 eiro drošības nauda, kas esot jāsamaksā iepriekš. Tika pateikts, ka elektroniskā veidā jāatsūta savi personas dati, kas esot vajadzīgi, lai pie notāra varētu sagatavot īres līguma projektu. Dzīvoklis jāīrē bez iepriekšējas apskates, jo viņš pats dzīvojot Daugavpilī. Tika atsūtītas skaistas bildes no dzīvokļa, kas uzreiz radīja aizdomas par nepatiesu informāciju. Lūdzu, uzmanieties no šīs personas!!!

Ar cieņu,
Līga

C caruzoo 31.05.2015

Paldies internetiem un jums, pazvaniju mentiem tiem pofig ka man esot dati un telefons par krāpnieku, tapēc pazvanīju viņam pateicu ka naudu esmu ieskaitījis nu tā lai adrenaliins lielāks, pēc tam nolamāju kā riktīgu ideotu, tagad telefons izslēgts. Mīļie līdzcilvēki mūsdienu infrmācijas pieejamības laikmetā visu pārbaudiet un visu gūglējiet, nepērciet kaķi maisā 100 eiro ir 100 eiro tie nav 10 centi!!!

J Jamaica 31.05.2015

Par šo krāpnieku ir uzrakstits iesniegums policijā.

A aywars 01.06.2015

Labdien!

Vēlos dalīties savā šodienas (01.06.2015) pieredzē par šo pašu krāpniecisko darbību.
Man ir ievietots sludinājums ss.lv, ka vēlos īrēt dzīvokli!

Man tika piedāvāts izīrēt dzīvoklī Ķekavā, Gaismas ielā 19 k-4. par īres maksu 150 eiro mēnesī+150 eiro drošības nauda, kas esot jāsamaksā iepriekš. Tika pateikts, ka elektroniskā veidā jāatsūta savi personas dati, kas esot vajadzīgi, lai pie notāra varētu sagatavot īres līguma projektu. Dzīvoklis jāīrē bez iepriekšējas apskates, jo viņš pats dzīvojot Daugavpilī. Tika atsūtītas bildes no dzīvokļa.
Lūdzu, uzmanieties no šīs personas!!!

krāpnieka epasts: [slēpt]@inbox.lv

krāpnieka telefons 24798851

Ar cieņu,
Aivars

A aywars 01.06.2015

Papildinu savu iepriekšējo ierakstu ar to, ka tagad krāpnieks ar epastu: [slēpt]@inbox.lv un telefonu 24798851
lūdz pārskaitīt naudu uz šādiem rekvizītiem:

BANDINS MIHAILS
180158-11500
Kods: LATBLV22
Banka: AS "NORVIK BANKA"
Konta Nr.: LV56 LATB 0002 2204 5432 6

Tas acīmredzot ir līdzdalībnieks, šajā krāpšanas shēmā!