www.sudzibas.lv Vaidavas pagasta pārvalde, Kocēnu novads Par nepiegādātām, vēstulēm, laikrakstiem, sajauktām adresēm

Vaidavas pagasta pārvalde, Kocēnu novads - Par nepiegādātām, vēstulēm, laikrakstiem, sajauktām adresēm

Labdien! Esmu Vaidavas pagasta un Rubenes ciema pārvaldniece LIga Šmaukstele un nepārtraukti saņemu sūdzības no iedzīvotājiem par problēmām ar vēstuļu un laikrakstu piegādi. Saprotam, ka ir jauna pastniece, bet cik ilgi. Savu iedzīvotāju vārdā lūdzu pārcelt atpakaļ mūsu ilggadējo pastnieci Agitu Kolomējevu, kas dzīvo mūsu pagastā un visas mājas un iedzīvotājus zin. Tā, kā tagad strādā jaunā nevar. Pie iedzīvotājiem nenonāk arī svarīgas ierakstītas vēstules. Lūdzu steidzami risināt šo problēmu un informēt par vektajiem pasākumiem situācijas sakārtošanā.Līga Šmaukstele- Kocēnu novada Vaidavas pagasta un Rubenes ciema pārvaldes vadītāja. T. 29230117.