www.sudzibas.lv USB SIA Pret klientiem neatbilstoša izstūrēšanās

USB SIA - Pret klientiem neatbilstoša izstūrēšanās

Šis projekts precīzāk nodarbojas ar klientu apmānīšanu. Tāpatām tiek veidoti spēles viltus profili, un no administrācijas puses tiek cilvēki psiholoģiski ietekmēti, tā lai iegādātos šī projekta izstrādātos produktus. Tāpatām no pašu administratora puses rupja izsturēšanās, un tas nebūtu atļauts pēc likuma, uz šādiem visiem gadījumiem būtu jāreāģē.

Piemērs: tika piedāvāta vieta uz administratora amatu ar visiem papīriem un dokumentu apstrādi no paša projekta administratora, pienāk nākamā diena un šis administors apgalvo, ka nebūs nepieciešams un notēloja iepriekšējā dienā, ka šis projekts pieder viņam, un beigās zināms, ka tā nemazām nav. Protams eid kartes dati nodoti apstrādei, precizāk dokumentu sagatavošanai, lai varētu darboties šajā projektā.

Sekojoši, citu idejas tiek izmantotas, citu autora darbi un pašiem autoriem vēl par spēles pakalpojumiem jāmaksā, paši arī paņem un pelna, savā ziņā šāda veida izsturēšanās nav pieļaujama ne no vienas sia puses.

Tiek citi pazemoti publisakajā sarakstē, arī paši administratori to dara, un vēl pratiski izkrāpj citu personu datus un nopludina tālāk šajā projektā.

Ieteikšu šajā saucamajā spēles portālā neriģistrēties, kā arī neuzsticēties, kā pakalpojumu sniedzējam.

Papildināts Fairness 15.02.2018

Saite uz portālu: http://66.lv/?do=lv

F

F Fairness 15.02.2018

Saite uz uzņēmuma projektu: http://66.lv/?do=lv

A Anna Mazitane 05.03.2018

Tāds daunisss visu šito ir sarakstījis