www.sudzibas.lv Urantija Urantija tiek apmelota

Urantija - Urantija tiek apmelota

Radītājs ir teicis: "Baidies no cilvēka asarām, kuram tu esi nodarījis pāri, jo viņš prasīs man palīdzību un es palīdzēšu viņam.
Kad tu apmētā cilvēkus ar dubļiem, atceries, ka dubļi var līdz viņam neaizlidot, bet uz tavām rokām tie paliks.
Jūs, kas apmelojat urantiju stāstīdami, ka tā ir radusies jau 1990 - to gadu beigās (urantija ir dibināta 2003. Gadā) , jūs, kas apmelojat, ka urantija ir šarlatāni un mantkārīgi, jūs, kuri tic lejupejošo reliģiskajam apmānam un ļaujat postīt Latvijas zemi un tautu, atcerieties: urantijas cilvēki, par kuriem izplatat melus, ir lūguši radītāja palīdzību, lai viņus un Latvijas tautu pasargā no tādiem kā jūs lejupejošie, un jūsu ļaunuma, ko esat nodarījuši ne tikai urantijai, bet, visticamāk, to darat arī citiem cilvēkiem - tāda ir jūsu daba. Gaismas cilvēki nedara otram to, ko paši negrib saņemt sev. .

K Kristīne Barbare 19.12.2018

Ir jau tādi, kas vēl tic ilūzijām, neatpazīst patieso... Tāpēc turpiniet starot gaismj un mīlestību un esiet bāka tiem, kas apmaldījušies meklē ceļu atpakaļ uz Radītāju! ;)