Hotel "Liene" , restorāns "Ugunsdzēsējs" - Slikts serviss

Šajā iestādē bija noīrētas telpas dzimšanas dienas svinībām šauram tuvu draugu lokam, bet viss beidzās ļoti bēdīgi, kad konstatēju, ka vakara gaitā ir nozagta mana soma ar mob telefoniem, dokumentiem, maku utt. Telpas durvis tika slēgtas ciet, un pēc policijas iztektajiem minējumiem, visdrīzāk tas ir bijis kāds no uzņēmumā strādājošajiem. Vēlāk arī pati darbiniece minēja, ka agrāk esot strādājis bijušais cietumnieks, kurš iespējams nav atgriezis atslēgas vai uztaisījis dublikātu. Uzņēmums nekādu atbildību par notikušo neuzņēmās, tikai vilcināja laiku, solot piedāvāt kaut kādu kompensāciju, lai nerakstītu sliktas atsauksmes.
Visi darījumi šajā iestādē notika bez čekiem.
Ja izlemsiet pavadīt laiku šajā iestādē, tad sargājiet savas mantas!

We rented out premises to celebrate birthday party but unfortunately everything went completely wrong when we realised that somebody has stolen my handbag with all my documents, cell phones and wallet. According to local police inspectors this has not been the first time when they visited this company. Their idea even was that a thief could be someone from fired employees cause all the doors was locked and they had a door keys making robbery relatively easy.
Unfortunately company did not take any responsibility saying that they will prepare their offer for compensation, that did no follow till today.

We strongly recommend if you are planning to book a hotel room or rent out premises be careful and watch your belongings!

L Līga Ozola 10.01.2017