TvNet - TvNet

Vai tas ir normāli, ka jau pusgadu cenšoties izdzēst savu e-pastkastīti no TvNet lapas ikreiz parādās tas mūžīgais uzraksts - Atvainojiet, dzēšana šobrīd nav pieejama!
Un, atvainojiet, kad tad viņa būs pieejama? Kad pūcei aste sāks ziedēt?
Vai tiešam ir tik grūti darba laikā negulēt ?

E

J Janchux 25.02.2009

tev patīk rakstīt sūdzības vai atrisināt savu problēmu? Ja esi pamanījis problēmu, tač piezvani viņiem un pastāsti, kas uz sirds nevis sūdzies kā veca ome. Ja tevi galīgi pasūta, tad arī sūdzies.
man vismaz pagaidām problemas ar tvnet epastu nav. Lietoju vairāk kā gadu un viss apmierina.

S Stulbenis 21.04.2009

TVNET E-Mail ir riktīgs sūds!

š šeherezade 21.04.2009

Bet kāpēc Tev jādzēš e-pasts ārā??Varbūt kādreiz var noderēt kādai neķītrai darbībai...saku no personīgās pieredzes...:D:D;D

L loik 21.04.2009

pff

A ajhog 21.04.2009

???

а Антифашист 04.03.2015

tvnet - ФАШИСТСКИЙ САЙТ. Хотите пообщаться с фашистами ? Добро пожаловать на tvnet.lv. Тут вам и владелец, и статейки, и соответствующие комментаторы.