www.sudzibas.lv Turkebab Rokas un apkalpošana

Turkebab - Rokas un apkalpošana

VNK amazing. Kā var stāvēt pie kases un ņemt nemazgājot rokas maizi!!! PVD vajadzētu. Nerunāju jau par to, ka kasierēm vajadzētu iemācīties smaidī!!!!!! Galu galā es maksāju par to, lai man pagatavo kvalitatīvu ēdienu ar tīrām rokām, un apkalpo pienācīgi. Nau jau pie Jums tik lēti!!!!!!

Q qua-qua 29.01.2014

Nepatīkama situācija.

Nu tad tā, teikšu kā cilvēks kas bija strādājis Turkebab'ā pretī Galerijai.
Sākumā gāja labi, biju aizkustināts un apreibināts ar gaļu, patīkamiem kolēģiem.
Pēc dabas esmu godīgs cilvēks, un tas ir laikam mans galvenais mīnuss. Joprojām uzskatu ka biju vērtīgs darbinieks, jo vienmēr visiem smaidīju, sasveicināju un apkalpoju klientus.
Pati liela nelaime ir uzņēmuma personāla izvēles stratēģija. Pārbaudes tērmiņš 3 mēneši, kuru vairums neiziet. To pamato ar savu pienākumu nepildīšanu. Taču visiem puslīdz adekvātiem cilvēkiem ir skaidrs, ka tas tiek darīts lai nemaksāt vairāk, un nemaksāt arī vairāk nodokļus.
Pašam nācas saskarties ar situāciju, kad tika vairumā pieņemti cilvēki no provincēs, kuri piedodiet nebija kvalificēti. Ar vienu tādu meiču iznāca neliels strīds, kurā es būdams džentelmenis piekāpos. Pēc tam tā smaidīja, komplimentus izteica, bet galu galā man menedžere piedāvāja pārtraukt darba tiesiskās attiecības savstārpējās vienošanās kārtā, kā pamatojumu minējot - " Tu lēni strādā un atsākies tīrīt". Hahaha.
1.)Nevienas sūdzības no klienta, 2) Strādāju visu nedēļu tikai vakara maiņas (galvena atšķirība no dienas maiņas - dienas maiņa netīra aiz sevi, atstājot taukainas virsmas un grillus) ( 2 no tām nakts) + visus svētku dienas (trāpījas gan 11. gan 18.novembris).
Par trūkumiem kurus ievēroju pats:
1) Dažkārt tiek tirgota prece ar pelējumiem (pats to biju ievērojis, pēc notirgošanas, kā arī atradu tārpu cukurmaisā)
2) Daži darbinieki diemžēl neievēro sanitārijas normas. ( Pats pirmo reizi strādāju ar ēdienu, sanāca ap 40 reižu mazgāt rokas, tas man nāca par +, viena jaunkundze pat izteica komplimentu par maigām rokām - ne kliente, vnk man tuva persona un turklāt labā nozīmē)
3) Visur ir stukači. Priekšniece ir laba sieviete, precēta ar turku, bet par visu sniedz pavēles menedžere. Nerunāsim vārdos, pietiks ar visu izklāstīto info.
4) PATS GALVENAIS. Darba alga un tās izmaksas kārtība.
Nezinu kā tie aprēķina inventarizāciju, bet novelk pamatīgi - ap 20-30 Ls, ka arī tie saucāmie darbinieku atvieglojumi uz precēm arī ir smaukšanas.
Solīja algu izmaksāt bet to nācās gaidīt vēl kādas 2-3 dienas.
Dubultgrāmatvedība - skaidra bilde, vairuma vietās tāda kārtība.
Neko neierakstīja nodokļu grāmatiņā, pamatojot ar to ka viss tagad elektronisks.

Kolektīvs. Cik lieliski bija sākumā, kad atnācu bija vecie darbinieki. Kuri diemžēl ātri aizgāja, visu man uzreiz pasakot, lai neveidotos ilūzijas. Tad sāka parādītiies jaunie, vairumā no provinces. Šeit gribu piebilst, mācoties universitātē man nācas saskarties ar tādiem cilvēkiem. Es viņus pateišām cienu. Tie ir mērķtiecīgi un savā ziņā labi. Bet liela pilsēta līdztekus ar jaunām iespējam, arī bojā šos cilvēkus.

Kopsavilkumā var secināt, ka diemžēl šāda attieksme pret darbiniekiem ir kļuvusi par mūsdienu darba tirgus skārbo realitāti, un ne tikai ēdināšanas jomā.
Kad nav kontakta r tiešo vadību, visu izlemj laizošie menedžeri, kuri savukārt veido savu viedokli pēc stukaču ziņojumiem.
Manuprāt par galveno kritēriju darbinieka darbam ir jābūt klienta atsauksmēm. Jo ka visi uzņēmumi min par galveno klientu, tad arī viņam ir jāvērtē.

Agrāk es negribēju publicēt šo visu, jo mani audzināja vienmēr saglabāt mieru, bet tagad es negribu klusēt. Es arī nebaidos ja man kkas draudēs, vienkārši gribu pabrīdināt cilvēkus, ka ar Jums mīļie var arī notikt tāda nelaime.
Pats esmu krievs, piedzimu šeit un visu dzīvi (24 gadus) esmu šeit. Es neesmu ne nacionālists, ne fašists, ne rasists. Man nav nozīmes kadā valodā cilvēks runā, es apkalpoju visus, un visiem smaidīju. Un savus pienākumus es pildīju godprātīgi, vienkārši manu raksturīpašību klastā nebija, nav un nebūs PAKAĻLAIZĪŠANAS. Es varu visu pateikt acīs, neesmu nekad bijis stukačs. Protams, dažs labs var arī teikt ka tas man nāk par sliktu, varu arī piekrist, bet tikai par slikto ja mēs runājam par darba tiesiskām attiecībām šajā valstī. Ar cilvēkiem ir citādi.

Runājot visbeidzot par kebabiem. Jā tas tiesa gaļa laba, kaut gan liellopi man negaršo.
Bet ir vietas Rīgā (neminēšu, ja kāds grib atradīs) kur gaļa ir daudz labākā, protams tas uzņēmums nav tik populārs kā Turkebab, taču apkalpošana vnm ir līmenī!